Geheel appartement

Alfama Flat with AC | Guest Inn

Fotogalerie voor Alfama Flat with AC | Guest Inn

Een kuststadsgezicht met uitzicht op de zee, een gebouw met rode daken en een gebouw met een koepel.
Een kamer met een houten vloer, een witte bank met kussens, een televisie op een standaard en een trap naar een andere kamer.
Een kleine keuken met een magnetron, broodrooster en gootsteen. Een houten balkenstructuur is zichtbaar, en de kamer heeft een neutrale kleurenpalet.
Een eettafel met stoelen, een vaas met bloemen en twee glazen jus d’orange.
Een smalle straat met keien, met gebouwen voorzien van rode deuren en balkons.

Beoordelingen

8,4 op 10 –
Zeer goed

Geheel appartement

1 badkamer40 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Alfama Flat with AC | Guest Inn

  • - Gebouw & Toegang

    Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping van een traditioneel gebouw, zonder lift.

    De toegang omvat steile trappen, dus het is mogelijk niet geschikt voor gasten met beperkte mobiliteit, zeer jonge kinderen of zware bagage.

    Rua de São Miguel is een voetgangersgebied direct buiten het gebouw. De dichtstbijzijnde weg met toegang voor voertuigen ligt op ongeveer 2 minuten lopen, gevolgd door een korte wandeling door de smalle straatjes van Alfama.

    - Woon- en Eetkamer

    De woonkamer is voorzien van een slaapbank, tv en eettafel voor vier personen.

    Hoge Franse deuren brengen natuurlijk licht in het appartement en kijken uit op de traditionele straat buiten.

    - Slaapgedeelte

    Het appartement heeft één tweepersoonsbed in een open slaapgedeelte met airconditioning.

    Let op: dit is geen volledig aparte, afgesloten slaapkamer. Het bed maakt deel uit van de open indeling van het appartement en bevindt zich in de buurt van de kitchenette en de badkamer.

    - Kitchenette

    De compacte kitchenette is uitgerust met een minikoelkast, kookplaat, magnetron, koffiezetapparaat, waterkoker en broodrooster voor eenvoudige maaltijden tijdens uw verblijf.

    - Badkamer

    Het appartement heeft één badkamer met een douche.

    Houd er rekening mee dat de badkamer toegankelijk is vanuit het slaapgedeelte.

    Waarom hier verblijven

    - Karaktervolle zichtbare houten balken die de historische identiteit van het gebouw weerspiegelen.
    - Lichte, praktische indeling op één niveau in het centrum van Alfama.
    - Airconditioning in het slaapgedeelte.
    - Gemakkelijke toegang tot Fado-huizen, lokale restaurants, het Fado Museum en het Nationaal Pantheon.
    - Een goede keuze voor koppels, soloreizigers of maximaal vier gasten die zich prettig voelen in een compact appartement met open indeling.

    Goed om te weten

    - Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping van een gebouw zonder lift, en de toegang omvat steile trappen.
    - Het tweepersoonsbed bevindt zich in een open slaapgedeelte, niet in een aparte afgesloten slaapkamer.
    - De badkamer is toegankelijk vanuit het slaapgedeelte, wat minder privacy kan bieden voor groepen die de slaapbank gebruiken.
    - De slaapbank bevindt zich in de woonkamer, dus groepen van maximaal vier personen moeten zich prettig voelen bij het delen van een compacte indeling.
    - Alfama is een levendige, bewoonde historische wijk. Een nabijgelegen bar kan straat- en nachtlawaai veroorzaken, vooral 's avonds en in het weekend.
    - Dit appartement wordt niet aanbevolen voor gasten die gevoelig zijn voor lawaai of op zoek zijn naar een rustige woonwijk.
    - Nabijgelegen bouwwerkzaamheden zijn aan de gang, zonder bevestigde einddatum. Bouwlawaai overdag kan optreden.
    - In juni is Alfama een van de belangrijkste locaties voor de festiviteiten van Santos Populares in Lissabon. Verwacht muziek, straatbijeenkomsten en toegenomen lawaai tot laat.
    - De straten van Alfama zijn smal, geplaveid en heuvelachtig. Aangezien dit een historische woonwijk is, kunnen de straatactiviteiten en de netheid gedurende de dag variëren.

    • 1 Dubbel Bed (140cm x 200cm);
    • 1 Woon-/eetkamer met slaapbank voor 2 personen (144cm x 200cm);
    • Balkon;
    • 1 badkamer met douche;
    • Uitgeruste kitchenette;
    • Gratis WiFi.

    Voor uw comfort en flexibiliteit zal ons Hospitality Team zorgen voor een self-check-in bij de accommodatie. Een code wordt verstrekt om de sleutelkluis te openen en de sleutels te verzamelen. Om vertragingen te voorkomen, verzoeken wij u ons uw vluchtnummer en de geschatte aankomsttijd bij het appartement ten minste 48 uur van tevoren door te geven. De informatie die wij vragen is erg belangrijk voor ons om ons team te coördineren en u de beste ontvangstervaring te bieden. Zonder die informatie kunnen wij u geen tijdige check-in garanderen, dus uw medewerking is erg belangrijk.
    Wij helpen u graag tijdens uw verblijf, dus als u vragen heeft of op zoek bent naar lokale aanbevelingen, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen. Wij zijn er om u te helpen!

    Van alle wijken in Lissabon valt Alfama op als de meest boeiende. Als oudste wijk van de stad zijn de smalle, slingerende straatjes doordrenkt van geschiedenis, waardoor het heerlijk is om er doorheen te dwalen en ontzagwekkende vergezichten te bieden vanaf de top van de hoogste heuvel van Lissabon.

    Alfama, dat tot op zekere hoogte de verwoestingen van de aardbeving van 1755 heeft doorstaan, was ooit de Moorse wijk van de hoofdstad. Tegenwoordig straalt het de charme, geest, sfeer en schilderachtige aantrekkingskracht uit die men zich voorstelt. Gerenoveerde huizen in het gebied zijn uitzonderlijke ontdekkingen, met veel die een prachtig uitzicht op de rivier bieden.

    - Alfama is een centrale locatie in Lissabon, en veel bezienswaardigheden, winkels en restaurants zijn op loopafstand. U kunt genieten van het verkennen van de omgeving te voet en het ontdekken van de charme van de nabijgelegen straten en bezienswaardigheden.

    - Metro:
    Het dichtstbijzijnde metrostation is Santa Apolónia, op korte loopafstand. Vanaf daar kunt u gemakkelijk verschillende delen van de stad bereiken met de metro of een bus of tram nemen om verder te verkennen.

    - Tram:
    Een van de dichtstbijzijnde tramhaltes is de halte São Tomé van Tram 28, gelegen aan de Rua de São Tomé. Tram 28 is een populaire tramlijn die u door enkele van de meest iconische wijken en bezienswaardigheden van Lissabon voert. Vanaf daar kunt u Tram 28 nemen of overstappen op andere tramlijnen om verschillende delen van de stad te verkennen.

    - Bus:
    De dichtstbijzijnde bushalte bevindt zich aan de Rua dos Remédios, op loopafstand van het appartement. Deze bushalte bedient verschillende buslijnen die u naar diverse bestemmingen binnen de stad kunnen brengen.

    - Auto:
    Let op: er is geen gratis parkeergelegenheid in de omgeving.
    Het dichtstbijzijnde parkeerterrein is "Parking Santa Apolónia" aan het Largo das Olarias 3, op ongeveer 5 minuten loopafstand van het appartement. Deze parkeergelegenheid biedt betaalde parkeerplaatsen en ligt gunstig nabij het treinstation en metrostation Santa Apolónia.

    → Houd er rekening mee dat Alfama een zeer levendige wijk is in Lissabon en het appartement ligt tegenover een lokale bar. Vanwege het bestaan ervan voor de deur van de accommodatie, raden we het niet aan voor mensen die gevoelig zijn voor lawaai.
    → De accommodatie is Zelfverzorgend. Gratis basisartikelen worden verstrekt voor uw aankomst, waaronder toiletartikelen voor de eerste dag, toiletpapier, enz. Deze artikelen worden alleen als welkomstgeschenk aangeboden - vervangingen of bijvullingen worden niet verstrekt.
    → Bed- en badlinnen worden verstrekt volgens het aantal gasten dat in de reservering is bevestigd. Voor verblijven langer dan 7 nachten wordt bij het inchecken gratis extra bed- en badlinnen verstrekt.
    → De schoonmaakkosten die bij uw reservering zijn inbegrepen, dekken alleen de eindschoonmaak. Extra schoonmaak of vers beddengoed kan tijdens uw verblijf worden aangevraagd en is onderhevig aan een toeslag - deze verzoeken moeten ten minste 24 uur van tevoren worden gedaan.
    → De inchecktijd begint om 14:00 uur. Er wordt slechts één sleutelset verstrekt.
    → We zijn wettelijk verplicht om de paspoortgegevens van onze gasten te verzamelen.
    → Uitchecken moet vóór 11 uur 's ochtends gebeuren. Voordat u vertrekt, plaatst u de sleutels in de sleutelkluis.
    → Tijdens het verblijf is de gast verantwoordelijk voor het veilig bewaren en correct gebruiken van de sleutels van de accommodatie. Gelieve deze niet in het slot of de brievenbus te laten zitten. In geval van noodzaak van een gespecialiseerde technieker voor het openen van de deur of bij schade aan de sleutel en/of het slot, zijn de kosten voor deze dienstverlening voor rekening van de gast. Bij verlies van de sleutel wordt een boete in rekening gebracht.
    → De accommodatie is uitgerust met sensoren voor geluidsdecibelbewaking. Dit systeem voert geavanceerde analyses uit en waarborgt tegelijkertijd de privacy van onze gasten, aangezien er geen camera's worden gebruikt en geen geluid wordt opgenomen. Alleen de geluidsniveaus worden gemeten, waardoor de rust en het comfort van iedereen tijdens hun verblijf worden gegarandeerd.
    → Een babybedje en kinderstoel zijn beschikbaar op aanvraag en tegen een meerprijs.
    → Voor verblijven van 28 dagen of langer worden maandelijkse verbruikskosten boven €150 apart in rekening gebracht. Door de reservering te maken, gaat de gast akkoord met deze voorwaarden.

    Neem contact met ons op voor meer informatie.

    - Vertaling van deze advertentie naar het Nederlands, Vlaams is automatisch gedaan. U kunt de originele inhoud in het Engels bekijken.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: internettoegang

Keuken

  • Broodrooster
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv

Wasvoorzieningen

  • Wasserette in de omgeving

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser

Algemeen

  • Unitgrootte: 40 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 68361/AL
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Stadscentrum van Lissabon, een wijk in Lissabon. Kathedraal van Lissabon (Se) en Santa Justa-lift zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Costa da Caparica en Praia de Carcavelos. Museu do Fado en Toreltuin zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Lissabon
Meer appartementen in Lissabon District
Kaart
Lisbon, Lisbon

In de buurt

  • Een kuststadsgezicht in de zonsondergang, met een opvallend gebouw met koepel en een betegelde promenade.
    Miradouro de Santa Luzia
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een historisch gebouw met versierde architectuur, een klokkentoren en een tram op de voorgrond.
    Kathedraal van Lissabon (Se)
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Een historische stad met een opvallend kasteel op een heuvel, omringd door kleurrijke gebouwen en weelderige begroeiing.
    Kasteel van São Jorge
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Een plein met een standbeeld, een grote poort en gele gebouwen.
    Praça do Comércio
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Een plein met een fontein, een monument en versierde bestrating.
    Rossio Square
    13 min. wandelen - 1.1 km

Lokaal vervoer

  • Tramhalte Miradouro Sta. Luzia - 4 min. wandelen
  • Station Santa Apolónia - 7 min. wandelen
  • Lissabon (LIS-Humberto Delgado) - 43 min. rijden

Restaurants

  • A Muralha - Tasca Típica
    2 min. wandelen
  • Medrosa d'Alfama
    2 min. wandelen
  • The Coffee
  • Volta Coffee
    1 min. wandelen
  • Alfama Rio
    2 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Alfama Flat with AC | Guest Inn?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Alfama Flat with AC | Guest Inn inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Alfama Flat with AC | Guest Inn uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Alfama Flat with AC | Guest Inn?

Dit appartement ligt in Stadscentrum van Lissabon, op 10 minuten wandelen van Museu do Fado en Kathedraal van Lissabon (Se). Ook Rossio Square en Avenida da Liberdade liggen op 2 km afstand. Tramhalte Miradouro Sta. Luzia en Tramhalte Lg. Portas Sol liggen op 5 minuten wandelen.

Beoordelingen

8,4

Zeer goed