Volledig gerenoveerd appartement met 3 slaapkamers uit de jaren 1940. Rustige buurt, 5 minuten lopen naar de rivier, dicht bij de lokale markt, tram en bus om gemakkelijk door de stad te reizen. Perfecte plek om te verblijven in de stad!
Ik ben zojuist klaar met het verbouwen van dit prachtige appartement uit de jaren 40 en ik ben er echt trots op! Het is een lichte, luchtige ruimte met hoge plafonds en houten vloeren. Alle kamers hebben een grote kledingkast en u kunt kiezen voor twee eenpersoonsbedden of een kingsize bed. Er is overal in het appartement een goede wifi-verbinding. Ik ben dol op deze ruimte dus zorg er alsjeblieft goed voor!
U hebt toegang tot de keuken, woonkamer en twee badkamers. Er is ook een kleine achtertuin met toegang via de woonkamer, ik werk eraan om het nog aangenamer te maken.
Ik woon heel dicht bij het appartement, dus ik ben meestal beschikbaar als je hulp nodig hebt, anders alleen tekst en ik zal altijd antwoorden.
Je hebt een supermarkt op 5 minuten lopen van de straat en een lokale voedselmarkt (in de ochtenden) dat 10 minuten lopen is.
De rivier ligt op 5 minuten lopen van de flat, dus het is gewoon geweldig om daar naartoe te gaan en een wandeling te maken, te rennen of een fiets te huren (er is ook een gratis openluchtgymnastiek!), controleer MAAT terwijl je bezig bent.
In Alcântara (de buurt waar de flat is) heb je veel interessante dingen om te zien en te doen. Bekijk Lx Factory en Village Underground (15 minuten lopen) oude verlaten ruimtes die nu zijn omgevormd tot coole restaurants, bars, coffeeshops en winkels, evenals -bewerkende ruimtes en opstartkantoren. Het congrescentrum in Praça das Indústrias ligt op 15 minuten loopafstand.
Belém is een must als je in Lissabon bent en het is 20 minuten lopen, veel te zien en te doen. Je hebt ook de heuvel de Ajuda Palace die echt mooi is en meestal kunsttentoonstellingen heeft.
Als u naar het strand wilt gaan, is het 10 minuten rijden met de auto of u kunt gemakkelijk de trein nemen om uw kleurtje te krijgen!
Dit is mijn favoriete buurt in Lissabon, ik weet zeker dat je het ook leuk zult vinden ...!
Er is tram en bus op de straat, het kost je min of meer 20 minuten om in het stadscentrum te komen en tegelijkertijd (tegenovergestelde richting) om bij het strand te komen. Je hebt deze coole elektrische scooters die je per minuut kunt huren, je hoeft alleen de Ecooltra-app naar je telefoon te downloaden. Het is super leuk en praktisch en het kost je 10 minuten om in het centrum te komen (min of meer 4 eur).
Als u ervoor kiest om met de auto te komen, heeft u GRATIS parkeergelegenheid op straat en in de omgeving.
dit appartement ligt aan een rivier in Lissabon. Belémtoren en Santa Justa-lift zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Praia de Carcavelos en Strand van Costa da Caparica. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Nationaal Stadion of Estádio da Luz. Kies voor waterpret zoals windsurfen of zeilen of beleef avonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Lissabon
Zijn huisdieren welkom bij Bright Family Stay at Bethlehem with AC?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Bright Family Stay at Bethlehem with AC inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Bright Family Stay at Bethlehem with AC uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Bright Family Stay at Bethlehem with AC?
Dit appartement ligt aan een rivier, op 2 km afstand van Centro de Congressos de Lisboa en Jerónimosklooster. Ook Nationaal paleis Ajuda en Pastéis de Belém liggen op 2 km afstand. Tramhalte Rua Pinto Ferreira ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Tramhalte Cç. da Boa Hora is het 6 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Bright Family Stay at Bethlehem with AC
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
8,0
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Manuel W.
14 aug 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great mid-town location
A great spot with lots of transit options near by.
A