APOLONIA 3 FRONT. In the center of the monumental Lisbon
In het centrum van het monumentale Lissabon, waar de stad over de rivier de Taag heen leunt en dus geniet van het prachtige uitzicht over het, is dit enorme pand in een gebouw zeer goed onderhouden met parkeerplaatsen.
In het centrum van het monumentale Lissabon, waar de stad over de rivier de Taag heen leunt en dus geniet van het prachtige uitzicht over het, is dit enorme pand in een gebouw zeer goed onderhouden met parkeerplaatsen.
dit appartement ligt in Oude Stad van Lissabon, een wijk in Lissabon. Kathedraal van Lissabon (Se) en Santa Justa-lift zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Costa da Caparica en Praia de Carcavelos. Museu do Fado en Toreltuin zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Lissabon
Zijn huisdieren welkom bij APOLONIA 3 FRONT. In the center of the monumental Lisbon ?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij APOLONIA 3 FRONT. In the center of the monumental Lisbon inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij APOLONIA 3 FRONT. In the center of the monumental Lisbon uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat APOLONIA 3 FRONT. In the center of the monumental Lisbon ?
Dit appartement ligt in Oude Stad van Lissabon, op 2 km afstand van Vlooienmarkt Feira da Ladra, Rossio Square en Kathedraal van Lissabon (Se). Ook Praça do Comércio en Santa Justa-lift liggen op 2 km afstand. Tramhalte Voz Operário ligt op 10 minuten wandelen en naar Tramhalte Graça is het 11 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over APOLONIA 3 FRONT. In the center of the monumental Lisbon
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,6
Netheid
7,6
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 4 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 4 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 4 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 4 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Wes F.
13 okt 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great space for a large group
This place was super spacious and great for accommodating our large group. It's near by some great places to eat and the grocery store is really close. There was a really cool flea market on Saturday.
3 nachten verbleven in oktober 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Irene G.
27 mei 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Retrouvailles
Superbe appartement très bien situé mais extrêmement bruyant dû aux trains. Un double voire triple vitrage s’impose 😉
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
crisrina g.
19 aug 2024
Positief: Netheid, communicatie en accuraatheid advertentie
Casa vacanze
Il soggiorno é stato nel complesso soddisfacente, gli spazi sufficienti per 13 persone così come le vettovaglie e servizi. Le cose negative sono:
- poca manutenzione di infissi, e sanitari. Si é rotto un tubo che poteva rovinarci il soggiorno ma anche grazie all'assistenza abbiamo gestito.
- dovendo tenere aperto le finestre per il caldo, l'appartamento risulta rumoroso.
- i mobili della cucina sono ormai deteriorato.
8 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling
2/10 – Verschrikkelijk
Matthieu S.
6 nov 2022
Positief: Inchecken, communicatie
Negatief: Netheid, accuraatheid advertentie
Bien placé mais trop bruyant et vétuste
L’appartement est situé dans un immeuble très ancien et pas rénové. Les douches et toilettes sentent mauvais.
Énormément de bruit avec la station de train et les voitures.
Equipe de location sur place disponible et sympathique