Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Casa Ambra
Dit rookvrije appartement beschikt over een dakterras en een wasserij. Dit appartement heeft gratis wifi en een flatscreentelevisie. Verder is de kitchenette voorzien van een koelkast en een kookplaat. Een haardroger, een kluis en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een kluis en een haardroger. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche en een bidet.
In dit appartement in Lipari is wifi gratis. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Kitchenette
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 privébadkamer
Bad of douche
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Entertainment
Flatscreen-tv
Buiten
Dakterras
Wasvoorzieningen
Wasserette
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Huisdieren verblijven gratis
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Dagelijkse huishoudservice
Kluisje
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Hotel Oasi, Via San Pietro 3.].
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 4 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT083048C253YEDM77
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Appartamento Ambra Apartment Panarea
Appartamento Ambra Panarea
Casa Ambra Lipari
Appartamento Ambra
Casa Ambra Apartment
Casa Ambra Apartment Lipari
Over deze buurt
dit appartement ligt vlak bij het strand in Lipari. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Prehistorisch dorp bij Panarea en Chiesa Vecchia di Quattropani. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Haven van Panarea en Haven van Ginostra. Bekijk onze reisgids voor Lipari
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Casa Ambra inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Ambra uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa Ambra?
Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 5 minuten wandelen van Haven van Panarea en Lisca Bianca. Ook Spiaggetta di Drautto en Isola di Basiluzzo liggen op een kwartiertje wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.