Hotel All'Azzurro ligt in Limone sul Garda. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals La Limonaia del Castel en Kasteel Scaligeri. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Cooperativa Agricola Possidenti Oliveti en Wind Riders een bezoekje brengen. Consorzio Olivicoltori di Malcesine en La Limonaia Pra de la Fam zijn ook een bezoek waard. Doe mee aan outdooractiviteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en mountainbiken of maak gebruik van fietsverhuur om op eigen houtje Limone sul Garda te verkennen. Bekijk onze reisgids voor Limone sul Garda
Piazzale Gerardi 3, Limone sul Garda, BS, 25010
In de buurt
Limone Sul Garda Porto Turistico
6 min. wandelen - 0.6 km
Museo del Turismo
3 min. wandelen - 0.3 km
Limonaia del Castèl
3 min. wandelen - 0.3 km
Ciclopista del Garda
8 min. wandelen - 0.7 km
La Limonaia del Castel
9 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Stazione di Rovereto - 37 min. rijden
Valerio Catullo Airport (VRN) - 101 min. rijden
Restaurants
Bar Al Molo
2 min. wandelen
Incontro
6 min. wandelen
Bar Turista
5 min. wandelen
Restaurante Azzuro
1 min. wandelen
Ristorante Jacky bar
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel All'Azzurro
Hotel met een chique stijl niet ver van Limone Sul Garda Porto Turistico
Overweeg een verblijf bij Hotel All'Azzurro en geniet van een gratis ontbijtbuffet, een terras en een wasserij. Neem de tijd om te ontspannen in het wellnesscentrum. Gratis wifi in de kamer, een bar en een bubbelbad zijn beschikbaar voor alle gasten.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Toegang tot een healthclub in de buurt, een feestzaal en beveiligde fietsenstalling
Een kluis bij de receptie, rookvrije accommodatie en informatie over fietstours
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel All'Azzurro hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en bureaustoelen.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Douches en haardrogers
(kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 12 per nacht); reserveren verplicht
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Bubbelbad
Buitenzwembad
Fietsenopslag
Fietstochten
Rondvaarten
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Terras
Volledig uitgeruste spa
Spa dagelijks geopend
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
2 gebouwen
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv
Meer
Airconditioning
Bureaustoel
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 22.00 uur.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Via Lungolago Marconi 3, 25010 Limone sul Garda].
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 8 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 1 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 12 per nacht (op 800 meter afstand)
Toeslag voor huisdieren: EUR 8 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Huisdieren zijn niet toegelaten in het zwembadgedeelte.
Registratienummer van de accommodatie 017089-ALB-00007, IT017089A15GZWEMAM
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Limone sul Garda Hotel All'Azzurro Hotel
Hotel All'Azzurro Limone sul Garda
All'Azzurro Limone sul Garda
Hotel Hotel All'Azzurro Limone sul Garda
Hotel Hotel All'Azzurro
All'Azzurro
Limone Sul Garda All'azzurro
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel All'Azzurro over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel All'Azzurro?
Ja, bij dit hotel zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 8 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoe laat kan ik bij Hotel All'Azzurro inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel All'Azzurro uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel All'Azzurro?
Dit wellness hotel in Limone sul Garda ligt op 10 minuten wandelen van Museo del Turismo en Limone Sul Garda Porto Turistico. Ook Limonaia del Castèl en Ciclopista del Garda liggen op 10 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel All'Azzurro
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
10
Locatie
9,0
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 30 van 47 beoordelingen
10 - Uitstekend
30
Gastenscore: 8 - Goed. 11 van 47 beoordelingen
8 - Goed
11
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 47 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 47 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 47 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
8/10 – Goed
Nicolette
Reisde met partner
8 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Het was schoon. Heerlijk ontbijt. Mooie luxe en heel schone kamer, helaas klein balkon aan zwembad kant waar gerookt werd en veel stank van de boten voor de deur. Had groter balkon verwacht bij een de luxe kamer. Handdoek leggers bij het zwembad helaas
Nicolette
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Filip
Reisde met familie
6 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Filip
3 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Handan
16 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Harika bir yer konumu süper otel çok güzel
Handan
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Leslie
16 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The balcony room was great. Nice views of the lake and very spacious room and balcony.
Leslie
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
William
9 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
We liked everything about this hotel. We would visit again.
William
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Kippy
Reisde met een groep
5 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Just choose this one! You will love the location and hotel. Only miss. Bed was quite FIRM!
Kippy
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Frank
23 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Frank
7 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Nils
Reisde met partner
22 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Der Pool und die Lage waren wunderbar. Mitten in der Innenstadt am Hafen. Da wir im Nebengebäude waren, war das Zimmer sehr klein. Wobei es ausreichend war. Leider war es sehr früh schon recht laut.
Nils
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Rolf Tore
2 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Flott plassering i Limone
Flott hotell plassert i den bilfrie sonen i Limone. Fin terasse ut mot innsjøen. God frokost og restaurant. Bor gjerne der igjen. Litt "travelt" med båtanløp rett foran hotellet midt på dagen, men flott på morgenen og sen ettermiddag.
Rolf Tore
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Claudio
Reisde met huisdieren, Reisde met partner
29 aug 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Hat uns sehr gefallen
Claudio
6 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Heather
Reisde met familie
16 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location for exploring. Busy in August during the day but lovely to be in Limone when the ferries stop and it’s quieter.
Room was spacious in the annex with a lovely view of the lake. Very clean and staff were very helpful
Heather
7 nachten verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Hanne
11 aug 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
Vidunderlig placering
Helt igennem en vidunderlig placering og fantastisk shuffle fra parkering til hotel.
Vi kom i El bil og det var nemt at lade. Når det så er sagt så lever køkkenet og rengøringen ikke op til de 4 stjerner hotellet har. Def var seriøst støvet på værelserne og aircondition kunne ikke få temperaturen under 26 grader.
Vores oplevelse af køkkenet var at de manglede lidt respekt for råvaren. Heldigvis var der en flink tjener som medgav os at nogle af råvarerne var konserves hvorfor det ikke smagte af noget. Heldigvis fik vi navnet på en vidunderlig restaurant som havde stor respekt for smag og råvarer. Lidt ærgerligt det ikke var bedre på hotellet, så havde rørægen til morgen heller ikke være svær at spise og måske havde baconen været stegt. Men udsigten og placeringen waoooo
Hanne
5 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Rebecca
5 aug 2025
Rebecca
6 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Jaana
29 jul 2025
Jaana
2 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Ulf
25 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice room with good beds and lovely view from the balcony. Too bad that you can not adjust the aircondition, verry cooled. Verry good breakfast.
Ulf
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Emma
18 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Emma
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
17 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Et nydelig sted med fin utsikt over Comosjøen
Romantisk oppdeling på plenen i hagen
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Patricio
Reisde met partner
17 jun 2025
Buongiorno Ieri ho inviato 3 messaggi attraverso il vostro portale all'hotel a causa di problemi di stomaco, chiedendo la cancellazione da parte dell'hotel. Inoltre, con questi inconvenienti il lago era molto ventoso, anche la nostra uscita è stata sospesa a causa del maltempo... Non ho avuto risposta, quindi ritengo ingiusto addebitare in questa situazione presentata in anticipo l'uso dell'hotel... grazie per essere stato in grado di gestire la cancellazione o l'inversione della tassa Sono attento al vostro sostegno per continuare a essere un cliente. Mentre viaggiavo attraverso Booking da anni, ho trovato opzioni migliori attraverso di voi e questo è il motivo delle mie ultime prenotazioni. Grazie Patrio Menesi
Patricio
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Silvia
15 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel incantevole! Vista lago incredibile!
Silvia
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Jason
14 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Jason
4 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Christoffer
28 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Christoffer
1 nacht verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Michael
Reisde met een groep
25 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles ok
Michael
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Matt
Reisde met partner
23 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We loved our stay at the hotel and hope to return soon. The room had stunning views of the lake and surrounding mountains. In itself was equipped with everything you could need, the walk in wardrobe and bathroom were particularly impressive. The purple walls weren't to my taste. There didn't seem to be an obvious place to plug the kettle in
Matt
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Furkan
Reisde met partner
11 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Hotel war einfach nur super, immer wieder gerne! Der Ausblick ist nicht zu toppen!
Furkan
2 nachten verbleven in mei 2025
6/10 – Redelijk
marius
10 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Uncomfortable bed, noisy, the ferry station is in front of the hotel, bad breakfast.