Geheel appartement·Particuliere eigenaar

MI Casa Bonita con Baño Privado y Ducha Caliente. Cerca de la Plaza de Armas

Appartement in Lima

Fotogalerie voor MI Casa Bonita con Baño Privado y Ducha Caliente. Cerca de la Plaza de Armas

2 slaapkamers, een strijkplank/strijkijzer, wifi, beddengoed
2 slaapkamers, een strijkplank/strijkijzer, wifi, beddengoed
Een douche, handdoeken, zeep, toiletpapier
2 slaapkamers, een strijkplank/strijkijzer, wifi, beddengoed
Een douche, handdoeken, zeep, toiletpapier

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 2

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
De huidige prijs is € 40
24 jul - 25 jul

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

MI Casa Bonita con Baño Privado y Ducha Caliente. Cerca de la Plaza de Armas

Appartement in Lima
Dit rookvrije appartement beschikt over een wasserij. Dit appartement biedt een wasmachine, een douche en een strijkplank/strijkijzer.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een strijkplank/strijkijzer. Elke badkamer is voorzien van een douche.

Voeg datums toe voor prijzen

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 12:00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Kinderen jonger dan 18 mogen in accommodaties in Peru doorgaans niet verblijven zonder een ouder, voogd of naar behoren gemachtigde verantwoordelijke. Het is mogelijk dat begeleidende volwassenen een identiteitsbewijs of andere geldige documentatie moeten voorleggen, zowel voor zichzelf als voor de minderjarige. Reizigers die met kinderen gaan reizen, dienen voor vertrek een Peruaans consulaat te raadplegen voor verder advies.
Op basis van de Peruaanse wetgeving zijn contante betalingen niet toegestaan voor bedragen boven de PEN 2000 of USD 500. Betalingen van hogere bedragen dan dit dien je te voldoen per creditcard of een andere betaalmethode die is goedgekeurd door de accommodatie en de lokale wetgeving. Betalingen mogen niet in verschillende valuta worden gedaan.

Over deze buurt

Kaart
Lima, Lima

In de buurt

  • Plaza de Armas de Lima - 8 min. rijden - 5.7 km
  • Jiron de La Union - 8 min. rijden - 5.7 km
  • Plaza San Martín - 9 min. rijden - 6.1 km
  • National Stadium - 11 min. rijden - 8.4 km
  • Winkelcentrum Plaza Norte Perú - 12 min. rijden - 8.4 km

Lokaal vervoer

  • Station El Ángel - 11 min. rijden
  • Los Jardines Station - 14 min. wandelen
  • Lima (LIM-Internationale luchthaven Jorge Chavez) - 44 min. rijden

Restaurants

  • ‪Hatun Runa - ‬4 min. wandelen
  • ‪Tortas D'Gianna - ‬15 min. wandelen
  • ‪UCHU Fusion - ‬7 min. wandelen
  • ‪Pizzas Raul - ‬7 min. wandelen
  • ‪Zumba Bar & Disco - ‬11 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij MI Casa Bonita con Baño Privado y Ducha Caliente. Cerca de la Plaza de Armas?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij MI Casa Bonita con Baño Privado y Ducha Caliente. Cerca de la Plaza de Armas?

Vandaag, 23 jul. 2025, kost een verblijf bij MI Casa Bonita con Baño Privado y Ducha Caliente. Cerca de la Plaza de Armas van één nacht voor twee volwassenen op 24 jul. 2025 min. € 39,78, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij MI Casa Bonita con Baño Privado y Ducha Caliente. Cerca de la Plaza de Armas inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 12:00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij MI Casa Bonita con Baño Privado y Ducha Caliente. Cerca de la Plaza de Armas uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat MI Casa Bonita con Baño Privado y Ducha Caliente. Cerca de la Plaza de Armas?

Dit appartement ligt in Distrito de San Juan de Lurigancho, op 3,7 km van Cerro San Cristóbal en op 10 km afstand van Iglesia y santuario de Santa Rosa de Lima en Universidad Nacional Federico Villarreal. Ook Basílica y Convento de San Francisco en Santuario y Monasterio de Las Nazarenas liggen op 10 km afstand. Los Jardines Station ligt op 14 minuten wandelen en naar Pirámide del Sol Station is het 19 minuten wandelen.

Beoordelingen over MI Casa Bonita con Baño Privado y Ducha Caliente. Cerca de la Plaza de Armas

Beoordelingen

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 0 beoordelingen

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.