Holiday flat with air conditioning and balcony with side sea view
Het vakantieappartement bevindt zich in een appartementencomplex en is ingericht in typische landstijl en functioneel. Het perceel ligt in een residentie. Ook vanwege de ligging aan het water is de woning populair. Ter beschikking staan: tuinmeubilair en lift.
Uw vakantiewoning Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 2 kamers (daarvan 1 slaapkamer), is 50 m² groot en is geschikt voor maximaal 5 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Roken is binnen niet toegestaan. De accommodatie bevindt zich op de 6e verdieping. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer met 2 extra bedden, eethoek en TV. U heeft toegang tot het balkon met tuinmeubelen. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed en 1 éénpersoonsbed. kookhoek in de woonkamer met gasfornuis en koelkast. badkamer met douche, 1 wastafel en WC.
Vakantiepark Supermarkt.
Ligging Lignano Sabbiadoro. Het vakantieappartement bevindt zich in een residentie. Parkeerplaats (voor 1 auto) op het terrein.
Speciaal Airconditioning. Kinderbedje.
Huisdier niet toegestaan.
Afstand Winkels 500 m, restaurant 150 m, dorpscentrum 2,8 km. In de zomer: Adriatische Zee 150 m in Lignano Sabbiadoro (strand 150 m in Lignano Sabbiadoro met zand).
Verdeling Vakantiewoning, 1e etage, 2 kamers (waarvan 1 slaapkamer), 50 m², in totaal 5 bedden (waarvan 2 extra bedden).
Kamer De accommodatie bevindt zich op de 6e verdieping. Woonkamer met 2 extra bedden op tweepersoonsuitschuifbare slaapbank, tv, airconditioning, eethoek en toegang tot het balkon (tuinmeubelen). Slaapkamer met 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed. Kitchenettein de woonkamer met gasfornuis en koelkast. Badkamer met douche, 1 wastafel en wc.
dit appartement ligt vlak bij het strand in Lignano Sabbiadoro. Bezoek Faro di Punta Tagliamento en Toren van Marano Lagunare, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Spiaggia di Bibione en Spiaggia di Lignano Sabbiadoro. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Tennismo Lignano of Arena Alpe Adria. Bekijk onze reisgids voor Lignano Sabbiadoro
Triëst (TRS-Friuli Venezia Giulia) - 63 min. rijden
Restaurants
Bar Portofino
3 min. wandelen
Pizza Sprint
7 min. wandelen
Soft ice
3 min. wandelen
Croce Del Sud
9 min. wandelen
Da Salvatore
5 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Holiday flat with air conditioning and balcony with side sea view?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday flat with air conditioning and balcony with side sea view inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday flat with air conditioning and balcony with side sea view uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday flat with air conditioning and balcony with side sea view?
Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 5 minuten wandelen van Spiaggia di Lignano Sabbiadoro en Pretpark Parco Junior. Ook Arena Alpe Adria en Tennismo Lignano liggen op een kwartiertje wandelen.