Bellini Relais ligt vlak bij een privéstrand in Lignano Sabbiadoro. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Faro di Punta Tagliamento en Toren van Marano Lagunare. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Tennismo Lignano en Punta Faro Marina. Pretpark Parco Junior en Draaimolen van Lignano Sabbiadoro zijn ook een bezoek waard. Zoek het water op voor activiteiten zoals windsurfen en vissen of beleef een avontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Lignano Sabbiadoro
Via Adriatica 50, Lignano Sabbiadoro, UD, 33054
In de buurt
Spiaggia di Lignano Sabbiadoro
2 min. wandelen - 0.2 km
Draaimolen van Lignano Sabbiadoro
3 min. wandelen - 0.3 km
Pretpark Parco Junior
8 min. wandelen - 0.7 km
Punta Faro Marina
11 min. wandelen - 1.0 km
Doggy Beach
16 min. wandelen - 1.4 km
Lokaal vervoer
Station Latisana Lignano Bibione - 23 min. rijden
Triëst (TRS-Friuli Venezia Giulia) - 50 min. rijden
Restaurants
Avenue
2 min. wandelen
Park Avenue
1 min. wandelen
Croce Del Sud
4 min. wandelen
Gelateria Kristal
5 min. wandelen
Dolce e Salato
7 min. wandelen
Over deze accommodatie
Bellini Relais
Hotel met een chique stijl bij de zee
Een gratis ontbijtbuffet, een poolbar en dagelijks een gratis receptie verwelkomen je bij Bellini Relais. Dit hotel is fantastisch om van de zon te genieten met een nabij privéstrand en ligstoelen. Het plaatselijke restaurant serveert diner. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een terras en een droogkuis/wasserijservice.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een seizoensgebonden buitenzwembad
Gratis fietsen ter plaatse, parkeerplaatsen ter plaatse en een shuttleservice van/naar de luchthaven
Een 24-uurs receptie, meertalig personeel en een kluis bij de receptie
Een lift, bagageopslagruimte en parasols
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Bellini Relais bieden leuke voordelen zoals (laptop)kluisjes en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en bidets
Televisies van 28 inch met kabelzenders
Balkons of terrassen, dagelijkse schoonmaak en bureaus
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein voor EUR 18 per dag; reserveren verplicht; kortingen beschikbaar
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 18 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 11.00 uur
Dagelijks gratis welkomstreceptie
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Gratis fietsenverhuur
Seizoensgebonden buitenzwembad
Sportschool
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Strandparasols
Strandstoelen
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handgreep naast het toilet
Lift
Noodtrekkoord in badkamer
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijkheid
Verhoogd toilet
Verlaagde werkbladen en wasbak
Meer
1 gebouw
3 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv van 28 inch met kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Champagneservice
Minibar
Meer
(Laptop)kluis
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Mobiele toegangssleutel
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je vooraf contact op te nemen met de accommodatie om de check-in te regelen.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen tot 16 worden niet toegelaten bij deze accommodatie. Alle gasten ouder dan 16 zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 30 april betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 10 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 30 september betaal je EUR 1.60 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren (overdekt): EUR 18 per dag
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 18 per dag (op 500 meter afstand)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT030049A1DZJD6WW4
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 mei tot 01 oktober
Kinderen t/m 16 jaar worden in deze accommodatie niet toegelaten.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Bellini Lignano Sabbiadoro
Hotel Bellini
Hotel Bellini Lignano Sabbiadoro
Hotel Bellini
Bellini Relais Hotel
Bellini Relais Lignano Sabbiadoro
Bellini Relais Hotel Lignano Sabbiadoro
Veelgestelde vragen
Beschikt Bellini Relais over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Bellini Relais?
Vandaag, 16 apr. 2026, kost een verblijf bij Bellini Relais van één nacht voor twee volwassenen op 23 apr. 2026 min. € 193, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Bellini Relais?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 18 per dag.
Hoe laat kan ik bij Bellini Relais inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Bellini Relais uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Biedt Bellini Relais een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Bellini Relais?
Dit aan het strand gelegen hotel in Lignano Sabbiadoro ligt op 5 minuten wandelen van Spiaggia di Lignano Sabbiadoro, Draaimolen van Lignano Sabbiadoro en Tennismo Lignano. Ook Parrocchia San Giovanni Bosco en Toeristeninformatie van Lignano Sabbiadoro liggen op 10 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Bellini Relais
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,2
Locatie
9,2
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 44 van 72 beoordelingen
10 - Uitstekend
44
Gastenscore: 8 - Goed. 24 van 72 beoordelingen
8 - Goed
24
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 72 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 72 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 72 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Natascha
Reisde met familie
27 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr schön
Natascha
4 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Christian
Reisde met familie
25 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Christian
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Margarete Maria
Reisde met partner
20 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
sehr freundlich und aufmerksam. Tolle Terrasse mit kleinen Pool und Whirlpool und Bar . Sehr gutes Frühstück zentrale Lage und Strandabschnitt auch perfekt.
Margarete Maria
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Melanie
Reisde met partner
7 jun 2025
Positief: Voorzieningen
Schöner Pool und das Frückstück war auch exzellent.
Melanie
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Michael
Reisde met familie
21 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr nettes Personal.Die Zimmer sauber und hell.
Der Balkon war spitze.Der Ausblick unbeschreiblich.
Das beste aber war das Frühstück.
Wir waren schon viel auf der Welt unterwegs, aber das Frühstück war unter den Top 3 unserer Bestenliste.
Wir kommen sicherlich wieder....
Michael
2 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Frank
Reisde met familie
26 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sei achtsam mit Versprechungen
Also grundsätzlich: Sehr gutes Hotel, wirklich toller Service (gal ob beim Frühstück oder Pool Bar; fraglich: Suite mit (eingeschränktem) Meerblick in die Häuserfassade vis-a-vis Richtung Norden mit Abertausenden vom Licht angezogenen Mücken oder anderem Getier? Meer In Richtung Süden / Westen?
Pacta sunt servanda heißt es so schön.. habt ihr für euren Teil diesbezüglich leider gar nicht .
Und bei den Suiten - zumindest ein Paravent kostet nichts und teilt den Raum - optisch wie akustisch. Wäre angebracht.
Trotzdem - 8v10. Summa summarum ja gut.
Frank
5 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Sven
Reisde met familie
9 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr nettes Personal. Direkt in der Fußgängerzone. Dachpool 👍
Sven
5 nachten verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Sandra
Reisde met familie
24 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wir waren mit dem Hotel sehr, sehr zufrieden!!
Sandra
4 nachten verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
Renate
Reisde met een groep
20 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr nettes Personal. Super Frühstück. Moderne schöne Zimmer, toller Pool mit Bar am Dach. Kommen gerne wieder!
Renate
2 nachten verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Stefan
11 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Top Hotel
Stefan
3 nachten verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Petra
10 mei 2022
Petra
3 nachten verbleven in mei 2022
8/10 – Goed
Katharina
Reisde met een groep
8 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Saison Closing
Herrliches Wetter am letzten Wochenende der Saison 2021. Alles war super, bis auf den Strandservice... Es war leider nicht mehr möglich am Samstag, 2.10. Strandliegen zu bekommen, obwohl diese ja mit im Preis angeboten werden. Auch nachfragen nutze nichts, die Antwort war: leider, es ist halt das letzte Wochenende, zwar bei herrlichem Wetter, fast noch Badewetter, aber es ist Schluss.
Katharina
2 nachten verbleven in september 2021
10/10 – Uitstekend
Karl
Reisde met partner
14 sep 2021
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir genossen den Aufenthalt
Karl
3 nachten verbleven in september 2021
10/10 – Uitstekend
Gerhard
Reisde met familie
16 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ein tolles Hotel mit einem sehr freundlichen Personal
Gerhard
4 nachten verbleven in augustus 2021
8/10 – Goed
Manfred
Reisde met familie
16 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Manfred
4 nachten verbleven in augustus 2021
8/10 – Goed
Zöhrer
20 jun 2021
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Anreise und Check-In waren perfekt. Frühstücksbuffet ist sehr groß und eine tolle Auswahl für jeden. Die Dachterasse mit Pool ist wunderschön. Alles in allem sehr schön gewohnt.
Bei der Reinigung des Zimmers wurde der Klodeckel nicht richtig gewischt und hat daher immer schmutzig ausgesehen.
Ein großer Fehler finde ich, dass man am letzten Tag um 11 alles am Hotel verliert.
Check-Out ist verständlich.
Jedoch hat man uns keine Strandplätze oder Poolliegen für den letzten Tag gegeben. Auch gegen einen kleinen Aufpreis ist das nicht möglich.
Also hat man ab 11 Uhr am letzten Tag keine Möglichkeit noch schwimmen zu gehen und sich evtl. noch zu Duschen danach.
Sollte um diesen Preis dabei sein.
Zöhrer
3 nachten verbleven in juni 2021
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
21 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr freundliches Personal. Klimaanlage hat einmal nicht funktioniert, wurde aber prompt repariert.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in september 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
4 sep 2020
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in augustus 2020
10/10 – Uitstekend
ZuccaFranco, Lignano
Zakenreiziger, Reisde met familie
31 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Servizio Competenza Cortesia.
Grazie e alla Prossima
ZuccaFranco
1 nacht verbleven in augustus 2020
10/10 – Uitstekend
Mario, Linz
Reisde met familie
6 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles wirklich perfekt, toller Service, freundliches Personal, einfach top
Mario
10 nachten verbleven in juli 2020
10/10 – Uitstekend
Bernhard, Amstetten,Österreich
Reisde met familie
16 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr freundliches Personal! Die Corona-Regeln wurden befolgt und es wurde größtes Augenmerk auf Sauberkeit/Abstand gelegt. Frühstück hervorragend, Zimmer (Deluxe) sehr empfehlenswert!! Insgesamt sehr zufrieden!
Bernhard
6 nachten verbleven in juli 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
21 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Personal war äußerst freundlich, hilfsbereit einfach perfekt. Das Pool am Dach und die Bar muss man genießen, wenn man dort ist. Lage ist super, man kommt überall zu Fuß hin man ist gleich in der Stadt und gleich am Strand.
Frühstück war ausgezeichnet.
Alles in einem einfach perfekt.
War ein sehr schöner und angenehme Aufenthalt
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Kai Uwe
6 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wahnsinns Hotel!
Das Bellini macht alles richtig, vom Frühstück bis 11 Uhr über die Abreise bis 11:30 Uhr und den Pool auf dem Dach. Die Zimmer sind sehr neu und damit auch auf dem neusten stand der Technik was die Beleuchtung oder auch die Klimatisierung angeht und sehr sauber. Selbst vom und zum Parkhaus, das ca. 5 Gehminuten entfernt ist, wird man mit dem hoteleigenen Golfwagen geholt und gebracht. Das Personal ist sehr aufmerksam und freundlich. Was die Lage angeht, geht es in Lignano nicht zentraler. Nachdem ich bereits mehrmals und in verschieden Hotels in Lignano war, werden ich jetzt wohl nur noch ins Bellini gehen.
Kai Uwe
4 nachten verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Martina
29 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Martina
3 nachten verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
16 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gleichzeitige Nähe zum Strand und zur Einkaufsstraße und trotzdem war im Zimmer kein Lärm zu hören. Cooler Pool auf der Dachterrasse mit Blick auf Lignano.