Résidence Chamossaire ligt in Leysin vlak bij een treinstation. Bezoek culturele hoogtepunten Musée de la Vigne et du Vin en Zoutmijn van Bex (Mine du Sel). Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Kasteel van Aigle en Forteresse de Saint-Maurice. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij World Cycling Centre of Montreux Music & Convention Centre 2m2c. Er zijn mogelijkheden te over in deze regio, zoals langlaufen en snowboarden. Vergeet ook niet om te gaan schaatsen of sneeuwschoenwandelen. Bekijk onze reisgids voor Leysin
Geneva International Airport (GVA) - 82 min. rijden
Restaurants
La Fromagerie
12 min. wandelen
La Badouxthèque - Henri Badoux SA
18 min. rijden
Crêpe Normande
9 min. wandelen
La Farandole
9 min. wandelen
Pizza Passione
17 min. rijden
Over deze accommodatie
Résidence Chamossaire
Appartement vlak bij een treinstation
Résidence Chamossaire biedt onder andere een terras. Skiërs en snowboarders kunnen kun hart ophalen bij dit appartement met toegang tot de piste, vervoer van/naar de skipistes en een skiopslagruimte. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Wasservice, rookvrije accommodatie en conciërgeservice
Een lift en meertalig personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Résidence Chamossaire hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Conciërgeservices
Geen huishoudservice
Meertalig personeel
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een treinstation
Dingen om te doen
Ski-opslag
Toegang tot skipiste
Schaatsmogelijkheid in de buurt
Sleeën in de buurt
Sneeuwschoenwandelen in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Alarmsysteem
Brandblusser
Algemeen
16 units
2 gebouwen
6 etages
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Route des Collonges 10 1854 Leysin].
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Als je na de openingstijden bij deze accommodatie arriveert, dien je op een andere locatie in te checken: [Route du Chamossaire].
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
De houder van de creditcard waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken
Toegang tot accommodatie
Privé-ingang
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je CHF 12 per huisdier, per nacht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan CHF 25 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan CHF 10.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: CHF 350 per verblijf
De stad heft de volgende belasting: CHF 3.80 per persoon, per nacht voor volwassenen en CHF 1.90, per nacht voor gasten van 6 tot 16 jaar oud. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen onder de 6 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: CHF 12 per huisdier, per nacht
Toeslag voor babybed: CHF 10.0 per nacht
Toeslag voor extra bed: CHF 25 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een beveiligingssysteem
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
De naam op de creditcard waarmee de boeking is gedaan, dient overeen te komen met de naam in de boekingsgegevens. Reserveringen die niet aan deze criteria voldoen, worden geannuleerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er is ter plaatse beperkt warm water beschikbaar.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Résidence Chamossaire?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van CHF 12 per huisdier, per nacht.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Résidence Chamossaire inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Résidence Chamossaire uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Résidence Chamossaire?
Dit appartement ligt in de bergen van Leysin en biedt rechtstreeks toegang tot de pistes, op 5 minuten wandelen van Wintersportplaats Leysin en Leysin - Tête d'Aï, en is ideaal gelegen als je vlakbij wilt langlaufen of skilessen wilt volgen. Ook Skilift Leysin - Mayen en Leysin-Berneuse-kabelbaan liggen op 10 minuten wandelen. Station Leysin-Feydey ligt op 8 minuten wandelen.