Geheel appartement

Wifi, 300m from resort center, 1st floor, balcony, tv, 28m², Les Gets

Fotogalerie voor Wifi, 300m from resort center, 1st floor, balcony, tv, 28m², Les Gets

Een chalet met twee verdiepingen, een balkon, een gevel van natuursteen en uitzicht op het omliggende bos.
Een balkon met uitzicht op een berg en gebouwen. Er staan twee rode stoelen en een kleine tafel.
Een compacte keuken met houten kastjes, een magnetron, koffiezetapparaat en een gootsteen. Er staat een stapelbed met witte beddengoed en een klein tafeltje met een tafelkleed met dessin.
Een woonwijk met huizen, een beekje en een kleine tuin met bloemen.
Een gezellige kamer met een houten tv-meubel, een beige bank, een eettafel met stoelen en een keukenhoek met een houten kast en een lijst met een foto aan de muur.

Geheel appartement

1 badkamer28 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Wifi, 300m from resort center, 1st floor, balcony, tv, 28m², Les Gets

  • The Bivouac residence is located in the heart of the Les Gets resort, 300 meters from the center and shops.
    The ski lifts and ski school are 500 meters away. Surface area : about 28 m². 1st floor. Orientation : South-West. Living room with bed-settee (clic-clac, 130x190), TV. Sleeping area with 2 bunk beds (80x190). Kitchenette with special heater to prepare La Raclette, vacuum cleaner, kettle, coffee machine (filtre + dolce gusto), toaster, hood, dishwasher, mini-oven, 2 cooking rings, fridge. Bathroom with bath-tub, WC. Balcony. The beds in elevation are not suitable for children under 6 years.

Accommodatie-voorzieningen

Wintersport

  • Dicht bij een skigebied
  • Snowboarden in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker

Badkamer

  • 1 badkamer

Woonruimtes

  • Woonkamer

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Balkon

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Huishoudservice op verzoek

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In de bergen

Dingen om te doen

  • Bergbeklimmen in de buurt
  • Mountainbiken in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Unitgrootte: 28 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Les Gets in de bergen. Wintersportplaats Avoriaz en Wintersportplaats Flaine zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Luge 4 Saisons en Aquariaz-waterpark zijn ook een bezoek waard. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes, bergbeklimmen en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Les Gets
Meer appartementen in Les Gets
Kaart
Les Gets

In de buurt

  • Een berglandschap met sneeuw, langlaufsporen, een skilift en een bord dat het skigebied gesloten aangeeft.
    Wintersportplaats Les Gets
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Skilift van Mont Chéry
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Les Gets Golfbaan
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Skilift van Chavannes Express
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Bikepark Les Gets
    13 min. wandelen - 1.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Bonneville - 31 min. rijden
  • Geneva International Airport (GVA) - 78 min. rijden

Restaurants

  • Brasserie Du Centre
    6 min. wandelen
  • L'apres Ski Les Gets
    4 min. wandelen
  • La Fille du Tonnelier
    6 min. wandelen
  • Primo
    3 min. wandelen
  • Ice-Burg
    4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Wifi, 300m from resort center, 1st floor, balcony, tv, 28m², Les Gets?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Wifi, 300m from resort center, 1st floor, balcony, tv, 28m², Les Gets inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Wifi, 300m from resort center, 1st floor, balcony, tv, 28m², Les Gets uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Wifi, 300m from resort center, 1st floor, balcony, tv, 28m², Les Gets?

Dit appartement ligt in de bergen, op 5 minuten wandelen van Les Portes du Soleil, Skilift van Mont Chéry en Wintersportplaats Les Gets. Ook Skilift van Chavannes Express en Bikepark Les Gets liggen op een kwartiertje wandelen.

Beoordelingen over Wifi, 300m from resort center, 1st floor, balcony, tv, 28m², Les Gets