Wifi, 2nd floor, balcony, tv, ski locker, 26m², Les Gets
De residentie Roitelet ligt in de wijk Clos, op 850 meter van het centrum van het resort. De Chavannes-gondel ligt op 600 meter afstand en de Mont Chéry-gondel ligt op 900 meter afstand. Er is een pendelbushalte op 150 meter afstand. gemiddelde oppervlakte 26 m². 2e verdieping. orientatie : zuid-West. woonkamer met bedbank. kamer met 2 persoons bed. keukenblok met fondue set, raclette set, koffiezetapparaat (filtre), oven, vaatwasser, magnetron, 2 inductiekookplaten, koelkast. badkamer. gescheide toilet. balkon.
Gelijkaardige accommodaties
Chalet-Hôtel La Marmotte, La Tapiaz & SPA, The Originals Relais
Les Gets
Chalet-Hôtel La Marmotte, La Tapiaz & SPA, The Originals Relais
dit appartement ligt in Les Gets in de bergen. Wintersportplaats Avoriaz en Wintersportplaats Flaine zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Luge 4 Saisons en Espace Aquatique zijn ook een bezoek waard. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals mountainbiken, wandelen en bergbeklimmen. Bekijk onze reisgids voor Les Gets
Geneva International Airport (GVA) - 69 min. rijden
Restaurants
Hotel Chamois D'Or & Indigo Restaurant
3 min. wandelen
Primo
11 min. wandelen
Les copeaux
7 min. wandelen
La Bokka
10 min. wandelen
Black Bear Canadian Bar
9 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Wifi, 2nd floor, balcony, tv, ski locker, 26m², Les Gets?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Wifi, 2nd floor, balcony, tv, ski locker, 26m², Les Gets inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Wifi, 2nd floor, balcony, tv, ski locker, 26m², Les Gets uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Wifi, 2nd floor, balcony, tv, ski locker, 26m², Les Gets?
Dit appartement ligt in de bergen, vlak bij Les Portes du Soleil en Bikepark Les Gets. Ook Skilift van Boule de Gomme en Skilift van Perrières Express liggen op 10 minuten wandelen.