Geheel appartement

8-person duplex in Menuires, ski-in/ski-out, pets allowed

Fotogalerie voor 8-person duplex in Menuires, ski-in/ski-out, pets allowed

Een wintersportgebied met meerdere houten gebouwen, skipistes en skiërs.
Exterieur
Een houten interieur met een aan de muur bevestigde televisie, een bed met een rode deken en een houten bank.
Een knus kamer in blokhutstijl met een houten eettafel, stoelen, een keuken met een koelkast en een slaapvide met een bed.
Een keuken met houten kastjes, een roestvrijstalen koelkast, een koffiezetapparaat en een broodrooster.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

8-person duplex in Menuires, ski-in/ski-out, pets allowed

  • LES MENUIRES - Reberty gebied 1850 - Residentie Les Côtes d'Or - Chalet Bossons, appartement 403 5 kamers duplex, 8 personen, totale oppervlakte 65. 50 m² (53 m�� + 12. 50 m² <1. 80 m) ², 4e verdieping balkonzijde, 1e verdieping vanaf de ingang van het chalet via een trap, balkon op het zuidwesten Keuken: 4 vitrokeramische kookplaten, afzuigkap, traditionele combioven en magnetron, koelkast (met vriesvak 10L), vaatwasser, koffiezetapparaat, waterkoker, broodrooster Woonkamer: geen bedden Televisie, dvd-speler Slaapkamer 1: 1 tweepersoonsbed Slaapkamer 2: 1 stapelbed Slaapkamer 3: 2 eenpersoonsbedden Slaapkamer 4: 2 eenpersoonsbedden Badkamer 1: wastafel, badkuip, verwarmde handdoekdroger badkamer 2: wastafel, douche 2 aparte toiletten Collectieve en individuele verwarming Ski locker: niveau - 1 vanaf de ingang Appartement uitgerust met dekbedden Categorie: CONFORT Kwaliteitsmerkstation: 4 Flakes "silver" Registratienummer: 73257010672SB

    Het chalet Bossons in de residentie Les Côtes d'Or ligt in de wijk Reberty 1850 op de hoogten van Les Menuires. Deze chalets genieten van zowel rust als de nabijheid van winkels en restaurants. Om nog maar te zwijgen van hun ideale locatie aan de voet van de hellingen. Van 2 tot 5 kamers, biedt de residentie van de Côtes d'Or, met enkele van de volledig gerenoveerde appartementen, nu luxe accommodatie.
    Toeristenbelasting ter plaatse te betalen

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Les Belleville in de bergen. Wintersportplaats Val Thorens en Skigebied Méribel zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Bowling van Val Thorens en La Folie Douce zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat de buurt allemaal te bieden heeft, zoals skiën en snowboarden. Bekijk onze reisgids voor Reberty
Meer appartementen in Reberty
Kaart
Les Menuires, Auvergne-Rhône-Alpes

In de buurt

  • Een uitgestrekt, met sneeuw bedekt berglandschap onder een heldere blauwe lucht.
    Plans
    12 min. wandelen - 1.1 km
  • Berglandschap bedekt met sneeuw, met een richtingwijzer die aangeeft naar 'Mentes', 'Masse 2' en 'Ménuites'.
    Menuires-skilift
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Montaulever
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Bruyeres 1-gondel
    12 min. wandelen - 1.1 km
  • Roc des 3 Marches 1-gondel
    14 min. wandelen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Moutiers (QMU-Station Moutiers) - 31 min. rijden
  • Grenoble (GNB-Grenoble - Isere) - 142 min. rijden

Restaurants

  • Le Belleville
    17 min. wandelen
  • Le Capricorne
    18 min. wandelen
  • Chalet 2000
    12 min. wandelen
  • La Chouette
    11 min. wandelen
  • Le Comptoir
    19 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 8-person duplex in Menuires, ski-in/ski-out, pets allowed?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoe laat kan ik bij 8-person duplex in Menuires, ski-in/ski-out, pets allowed inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 8-person duplex in Menuires, ski-in/ski-out, pets allowed uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat 8-person duplex in Menuires, ski-in/ski-out, pets allowed?

Dit appartement in Les Belleville biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, op 2 km afstand van Bruyeres 1-gondel, Plans en Montagnette-skilift. Wintersportplaats Val Thorens ligt op 2,8 km.

Beoordelingen

9,6

Uitzonderlijk