Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Le Cocon de la Marmotte Studio 4 Pers Chambre au Pied des Pistes et Coin Nature
Verblijf aan de piste
Fotogalerie voor Le Cocon de la Marmotte Studio 4 Pers Chambre au Pied des Pistes et Coin Nature





Geheel appartement
1 slaapkamer 1 badkamer Max. aantal: 4 27 m²
Populaire voorzieningen
Over deze accommodatie
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Special offer - Valmorel - Apt 4/5 people
Special offer - Valmorel - Apt 4/5 people
- Huisdiervriendelijk
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Uitzicht op de bergen
- Microgolfoven
9.0 van 10, Fantastisch, 35 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt

Les Avanchers-Valmorel, Savoie
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Le Cocon de la Marmotte Studio 4 Pers Chambre au Pied des Pistes et Coin Nature
Beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
9,6/10
Netheid
Beoordelingen
15 mrt 2025
Positief: Netheid
7 nachten verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Marie A.
15 jan 2025
Positief: Netheid
Très bon séjour
Marie A.
3 nachten verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Clément N.
30 jan 2023
Positief: Netheid
Séjour sans sortie de piste
Clément N.
4 nachten verbleven in januari 2023
10/10 – Uitstekend
corinne b.
12 feb 2022
Positief: Netheid
Très bel appartement au pied des pistes avec tt le confort.
corinne b.
4 nachten verbleven in februari 2022