SAXX Apartments Leipzig ligt in Südost, een wijk in Leipzig. Sachsen Therme en GolfPark Leipzig zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Mädler-Passage en Promenaden Hauptbahnhof Leipzig. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Arena Leipzig of Zentralstadion Leipzig. Bekijk onze reisgids voor Leipzig
Tramhalte Deutsche Nationalbibliothek - 6 min. wandelen
Leipzig (LEJ-Leipzig - Halle) - 30 min. rijden
Restaurants
Bengelbatz
13 min. wandelen
Quan Xua Restaurant
9 min. wandelen
Taverne Aliki
19 min. wandelen
PELLORUS Restaurant & Café am Völkerschlachtdenkmal
15 min. wandelen
Café Bubu
20 min. wandelen
Over deze accommodatie
SAXX Apartments Leipzig
Dit appartement beschikt over parking, een snelle incheckservice en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Geniet in elk appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een wasmachine en een eetruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een zitruimte.
SAXX Apartments Leipzig heeft 30 kamers met een haardroger en verduisterende gordijnen. Alle kamers hebben een zitruimte met bureaus. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen)). Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 15 per dag)
Overdekt lang parkeren ter plaatse (EUR 50 per week)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
1 privébadkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Diensten en faciliteiten
Mobiele toegangssleutel
Verduisterende gordijnen
Virtuele receptie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
30 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Er wordt een stedelijke/lokale toeristenbelasting van 5.35 procent aangerekend
Vóór het inchecken dien je een waarborg van EUR 500 te betalen.
Je dient de waarborg binnen 72 uur na het boeken via overschrijving te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren: EUR 15 per dag
Toeslag voor lang parkeren (overdekt): EUR 50 per week
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij SAXX Apartments Leipzig?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 15 per dag. Lang parkeren is beschikbaar voor EUR 50 per week.
Hoe laat kan ik bij SAXX Apartments Leipzig inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij SAXX Apartments Leipzig uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat SAXX Apartments Leipzig?
Dit appartement ligt in Südost, op 10 minuten wandelen van Russisch-orthodoxe Herdenkingskerk van de Heilige Alexis en Deutsches Buch- und Schriftmuseum. Ook Botanische Tuin van Leipzig en Völkerschlachtdenkmal liggen op 2 km afstand. Tramhalte Deutsche Nationalbibliothek ligt op 6 minuten wandelen en naar S-Bahnhalte Leipzig Völkerschlachtdenkmal is het 9 minuten wandelen.