Aparthotel·Particuliere eigenaar

Dawn Apartments

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Wasvoorzieningen

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Comfort maisonnette, balkon, uitzicht op de stad

  • Uitzicht op de stad
  • 47 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons zetelbed
  • Gratis wifi

Eenvoudige maisonnette, balkon, uitzicht op de stad

  • Uitzicht op de stad
  • 42 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 twijfelaar zetelbed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Dawn Apartments ligt in Lefkada. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Watervallen van Nidri en Eikenbos Skarosberg. Daarnaast kun je ook Collectie van Post-Byzantijnse Iconen en Angelos Sikelianos-museum bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Bekijk onze reisgids voor Lefkada
Meer aparthotels in Lefkada
Kaart
I. Karavela, Lefkada, 311 00

In de buurt

  • Jachthaven van Lefkada
    Jachthaven van Lefkada
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Lefkada-haven Park
    Lefkada-haven Park
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • Collectie van Post-Byzantijnse Iconen
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Ethnikis Antistaseos-plein
    13 min. wandelen - 1.2 km
  • Archeologisch Museum Lefkas
    17 min. wandelen - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Preveza (PVK-Nationale luchthaven Aktion) - 31 min. rijden

Restaurants

  • Hood 44
    9 min. wandelen
  • Navis Bar Restaurant
    15 min. wandelen
  • Stop Cafe
    14 min. wandelen
  • Coffee Island
    10 min. wandelen
  • Co.Co.
    10 min. wandelen

Over deze accommodatie

Dawn Apartments

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Dawn Apartments biedt onder andere een droogkuis/wasserijservice. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Dawn Apartments hebben voorzieningen zoals gratis wifi.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Woonruimtes

  • Vliegenramen

Entertainment

  • Tv

Wasvoorzieningen

  • Droogkuis/wasserijservice

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 2 units

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur

Toeslag voor late check-in: EUR 30 als je incheckt tussen 21.30 uur en 05.30 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.30 uur

Speciale incheckinstructies

Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.

Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 09.30 uur te arriveren. 

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar, sleutelkastje

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 8.00 per accommodatie, per nacht.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor late check-in: EUR 30 als je incheckt tussen 21.30 uur en 05.30 uur

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 00002627380, 00002627374

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Dawn Apartments?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Dawn Apartments inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 30 kun je bij deze accommodatie tussen 21.30 uur en 05.30 uur laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Dawn Apartments uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.

Waar staat Dawn Apartments?

Dit aparthotel in Lefkada ligt op 15 minuten wandelen van Collectie van Post-Byzantijnse Iconen, Jachthaven van Lefkada en Algemeen Ziekenhuis Lefkada. Ook Angelos Sikelianos-museum en Marka-plein liggen op een kwartiertje wandelen.

Beoordelingen

9,2

Fantastisch