Gehele woning

AELIA HOUSE - HELIOS - With The Power Of Sun & The Simplicity Of The Olive Tree

Fotogalerie voor AELIA HOUSE - HELIOS - With The Power Of Sun & The Simplicity Of The Olive Tree

Een goed verlicht terras buiten, met een tafel en stoelen, omringd door gazon en een grote boom.
Een huis met een overdekte veranda, een gazon en een boom.
Een moderne keuken met witte kasten, een inbouwoven en een koelkast. Er is een klein eethoekje met een witte tafel en stoelen.
Een goed verlicht pad naar een gebouw met een stenen plantenbak en een boom.
Een compacte hotelkamer met twee eenpersoonsbedden, een kitchenette, een eethoek en een aan de muur bevestigde televisie.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

AELIA HOUSE - HELIOS - With The Power Of Sun & The Simplicity Of The Olive Tree

  • Twee stijlvolle woningen verborgen tussen citroenbomen en olijfbomen, volledig uitgerust, zorgen ervoor dat u zich thuis voelt tijdens uw verblijf. "Helios" is een prachtig huis van 33 m2 dat plaats biedt aan maximaal 5 gasten. Het bestaat uit een verenigde ruimte met keuken en woonkamer, gescheiden door een kleine scheidingswand, een slaapkamer en een badkamer. Het is geschikt voor gezinnen met kinderen of een groep vrienden.

    De keuken is volledig uitgerust met oven en kookplaten, koelkast met vriesvak, kookgerei, bestek, filterkoffiezetapparaat, tosti-ijzer, waterkoker, kleine staafmixer en een magnetron. In dezelfde ruimte staat een eettafel voor 4 personen waar u van uw maaltijden kunt genieten.

    Α Een welkomstgeschenk wacht op u en biedt alles wat u nodig heeft voor het ontbijt gedurende 3-4 dagen lang.

    In de woonkamer zijn er twee banken, die kunnen worden omgezet in ruime eenpersoonsbedden, een salontafel en een tv.

    De slaapkamer heeft een groot tweepersoonsbed, een ingebouwde kast, waar u een paar dekens kunt vinden voor koelere nachten en extra kussens, een nachtlampje en een muggenwerende machine. Er is ook een strijkijzer en strijkplank, evenals naaibenodigdheden.

    Een babybox kan op verzoek worden verstrekt.

    De badkamer is voorzien van alle basisbenodigdheden zoals een bad, een haardroger, zeep, enz.

    "Helios" biedt zonneboiler voor veel warm water de hele dag lang, en airconditioning in elke kamer. Het schoonmaken van het terrein en het verschonen van het linnen en handdoeken wordt uitgevoerd
    elke boom dagen.

    Wij, de eigenaren van "Aelia House", geven de woningen aan u met absoluut respect voor uw privacy en wensen u een onvergetelijke vakantie!

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in de bergen en bij de zee in Lefkada. Bezoek culturele hoogtepunten Angelos Sikelianos-museum en Collectie van Post-Byzantijnse Iconen. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Jachthaven van Lefkada en Get Active! Day Tours. Kies voor waterpret zoals jetskiën of duiken of beleef avonturen zoals fietsen en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Lefkada
Meer vakantiehuizen in Lefkada
Kaart
LEFKADA, Ionian Islands Region

In de buurt

  • Een kuststadsgezicht in de zonsondergang, met een jachthaven, boten en een promenade aan het water.
    Jachthaven van Lefkada
    4 min. rijden - 3.4 km
  • Een strand met tal van parasols en ligbedden, rotsformaties op de achtergrond en helderblauw water.
    Strand van Kathisma
    18 min. rijden - 13.9 km
  • Strand van Agios Ioannis
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Ái Giánnis
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Klooster van Faneromeni
    2 min. rijden - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Preveza (PVK-Nationale luchthaven Aktion) - 29 min. rijden

Restaurants

  • Hood 44
    5 min. rijden
  • ΦΠΑ Λευκάδα - FPA LEFKADA
    5 min. rijden
  • Λιόγερμα
    8 min. wandelen
  • Coffee Island
    4 min. rijden
  • CMYK Art Cafe
    5 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij AELIA HOUSE - HELIOS - With The Power Of Sun & The Simplicity Of The Olive Tree?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij AELIA HOUSE - HELIOS - With The Power Of Sun & The Simplicity Of The Olive Tree inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij AELIA HOUSE - HELIOS - With The Power Of Sun & The Simplicity Of The Olive Tree uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.

Waar staat AELIA HOUSE - HELIOS - With The Power Of Sun & The Simplicity Of The Olive Tree?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt bij de zee, op 5 minuten wandelen van Ionische Zee en Strand van Agios Ioannis. Ook Ái Giánnis en Klooster van Faneromeni liggen op 2 km afstand.