Geheel appartement

Palazzo Sanseverino

Appartementen in Lecce met keukens

Kies datums om prijzen te bekijken

Fotogalerie voor Palazzo Sanseverino

Binnenplaats
Ingang accommodatie
Binnenplaats
Trap
Standaard kamer | 1 slaapkamer, een strijkplank/strijkijzer, gratis wifi
Palazzo Sanseverino heeft alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Keuken
  • Gratis wifi

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Standaard kamer

Hoogtepunten

Keuken
Een koelkast/vriezer
Aparte slaapkamer
Een privébadkamer
Een regendouche
Een microgolfoven
Een koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Executive appartement

Hoogtepunten

Keuken
Een koelkast/vriezer
Aparte slaapkamer
Een privébadkamer
Een regendouche
Een microgolfoven
Een koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed

Deluxe appartement

Hoogtepunten

Keuken
Een koelkast/vriezer
Aparte slaapkamer
Een privébadkamer
Een regendouche
Een microgolfoven
Een koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons zetelbed
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Via Marco Basseo 31, Lecce, LE, 73100

In de buurt

  • Piazza del Duomo - 2 min. wandelen - 0.2 km
  • Piazza Sant'Oronzo - 5 min. wandelen - 0.5 km
  • Anfiteatro Romano - 5 min. wandelen - 0.5 km
  • Porta Napoli - 8 min. wandelen - 0.7 km
  • Lecce-obbelisk - 10 min. wandelen - 0.9 km

Lokaal vervoer

  • Lecce (LCZ-Station Lecce) - 9 min. wandelen
  • Brindisi (BDS-Papola Casale) - 49 min. rijden

Restaurants

  • ‪Doppiozero - ‬2 min. wandelen
  • ‪Pizza & Co. - ‬3 min. wandelen
  • ‪Boccon Divino - ‬3 min. wandelen
  • ‪La Rusticana - ‬3 min. wandelen
  • ‪pez__Zetto - ‬1 min. wandelen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Palazzo Sanseverino

Appartementen in Lecce met keukens
Dit rookvrije appartement beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Elk appartement heeft gratis wifi. Verder is de keuken voorzien van een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Een regendouche, een koffiezetapparaat/waterkoker en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
Palazzo Sanseverino heeft 3 kamers met een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.

Elke badkamer heeft een douche met een regendouche. In dit appartement in Lecce is wifi gratis.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Keuken

  • Koelkast/diepvriezer
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Douche
  • Regendouche

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Toeslag: EUR 10 per huisdier per nacht
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 3 units

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Toeslag voor late check-in: EUR 10 als je incheckt tussen 21.00 uur en 23.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 11.00 uur te arriveren. 

Toegang tot accommodatie

Toegangscode, opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per nacht
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Toeslag voor late check-in: EUR 10 als je incheckt tussen 21.00 uur en 23.00 uur

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie LE07503591000018571, LE07503591000018570, LE07503591000018573
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Palazzo Sanseverino Lecce
Palazzo Sanseverino Apartment
Palazzo Sanseverino Apartment Lecce

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Palazzo Sanseverino?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel berekent Palazzo Sanseverino voor parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Palazzo Sanseverino inchecken?

Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 10 kun je bij deze accommodatie tussen 21.00 uur en 23.00 uur laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Palazzo Sanseverino uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Palazzo Sanseverino?

Dit appartement ligt in Centro Storico Lecce, vlak bij Palazzo Vescovile, Kathedraal van Lecce en Piazza del Duomo. Palazzo del Seminario en Romeins Theater liggen op enkele stappen afstand. Lecce (LCZ-Station Lecce) ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Lecce is het 9 minuten wandelen.

Beoordelingen over Palazzo Sanseverino

Beoordelingen

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 0 beoordelingen

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.