Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal (tot 25 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 8 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Le Vernet-Chaméane. Bezoek Château de Parentignat en Villeneuve-Lembron Château, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Parc Naturel Régional Livradois-Forez en Allier. Centre d'Art Roman en Aquarium la Maison du Saumon et de la Rivière zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Chaméane
Clermont-Ferrand (CFE-Internationale luchthaven Clermont-Ferrand - Auvergne) - 54 min. rijden
Restaurants
Le Colibri
15 min. rijden
Auberge de Margot
18 min. rijden
Le Pré Fleuri
14 min. rijden
Le Relais des Myrtilles
7 min. rijden
Restaurant de la Mairie - Ch. et J. Fontbonne
12 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij The house with the green shutters?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij The house with the green shutters inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij The house with the green shutters uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat The house with the green shutters?
Dit vakantiehuis in Le Vernet-Chaméane ligt op 0,1 km van Parc Naturel Régional Livradois-Forez en op 20 km afstand van Château de Parentignat en Allier. Ook Centre d'Art Roman en Villeneuve-Lembron Château liggen op 40 km afstand.
Beoordelingen over The house with the green shutters