Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
A la Croisée des Louvières
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt over een tuin. Dit vakantiehuis beschikt over een keuken, gratis wifi en een vaatwasser.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. De keukens beschikken onder meer over een vaatwasser. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Keuken
Afwasmachine
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Douche
Buiten
Tuin
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
Op het platteland
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
51G718
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Le Mesnil-sur-Oger in een landelijke omgeving. Bezoek Stadhuis en Champagne Château de Boursault, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Parc Naturel Régional de la Montagne de Reims en The Vix Park. Cantina en Ballon Captif d'Epernay zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Le Mesnil-sur-Oger
Zijn huisdieren welkom bij A la Croisée des Louvières?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij A la Crois ée des Louvières?
Vandaag, 19 mrt. 2026, kost een verblijf bij A la Croisée des Louvières van één nacht voor twee volwassenen op 26 mrt. 2026 min. € 362, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij A la Croisée des Louvières inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij A la Croisée des Louvières uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat A la Croisée des Louvières?
Dit vakantiehuis ligt in een landelijke omgeving, op 15 minuten wandelen van Champagne Pierre Moncuit en Champagne Le Mesnil. Ook Champagne Launois en Huwelijksmuseum liggen op 2 km afstand.