Geheel appartement

A 10 min du Centre, Design Industrielle, Proche du Circuit et du Centre des Expositions!

Dit appartement biedt onder andere een keuken. Je vindt het nabij Bugatti Circuit.

Fotogalerie voor A 10 min du Centre, Design Industrielle, Proche du Circuit et du Centre des Expositions!

Televisie
1 slaapkamer, een strijkplank/strijkijzer, wifi, beddengoed
Een koelkast, een oven, een kookplaat, een vaatwasser
Een koelkast, een oven, een kookplaat, een vaatwasser
Televisie

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 227 m²

Populaire voorzieningen

  • Droogkast
  • Wasmachine
  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

A 10 min du Centre, Design Industrielle, Proche du Circuit et du Centre des Expositions!

Dit appartement biedt onder andere een keuken. Je vindt het nabij Bugatti Circuit.
Dit rookvrije appartement beschikt over een wasserij. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en vaatwasser. Een wasmachine, een televisie en een koffiezetapparaat/waterkoker zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een vaatwasser en een koffiezetapparaat/waterkoker.

Accommodatiebeheerder

Bonuit

Talen

Engels, Frans

Voeg datums toe voor prijzen

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Woonkamer

Entertainment

  • Tv

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser

Algemeen

  • Unitgrootte: 27 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 08.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

174715_399866

Over deze buurt

Kaart
Le Mans

In de buurt

  • Circuit de la Sarthe - 19 min. wandelen - 1.6 km
  • Centre des Expositions du Mans - 2 min. rijden - 1.7 km
  • Bugatti Circuit - 3 min. rijden - 1.8 km
  • Musée des 24 Heures du Mans - 3 min. rijden - 2.4 km
  • Antarès - 4 min. rijden - 3.1 km

Lokaal vervoer

  • Tramhalte Pontlieue - 2 min. rijden
  • Saint Martin Station - 5 min. rijden
  • Le Mans (LME-Arnage) - 8 min. rijden

Restaurants

  • ‪McDonald's - ‬16 min. wandelen
  • ‪Buffalo Grill - ‬14 min. wandelen
  • ‪Quick - ‬16 min. wandelen
  • ‪Golden Wok Grill - ‬18 min. wandelen
  • ‪Bar le Maritchou - ‬2 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij A 10 min du Centre, Design Industrielle, Proche du Circuit et du Centre des Expositions!?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoe laat kan ik bij A 10 min du Centre, Design Industrielle, Proche du Circuit et du Centre des Expositions! inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij A 10 min du Centre, Design Industrielle, Proche du Circuit et du Centre des Expositions! uitchecken?

Je dient om uiterlijk 08.00 uur uit te checken.

Waar staat A 10 min du Centre, Design Industrielle, Proche du Circuit et du Centre des Expositions!?

Dit appartement in Le Mans ligt op 1,9 km van Musée des 24 Heures du Mans en op 5 km afstand van Bugatti Circuit en Circuit de la Sarthe. Ook Pont des Vendéens en Centre des Expositions du Mans liggen op 3 km afstand. Tramhalte Pontlieue ligt op 22 minuten wandelen en naar Saint Martin Station is het 27 minuten wandelen.

Beoordelingen over A 10 min du Centre, Design Industrielle, Proche du Circuit et du Centre des Expositions!

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk

35 externe beoordelingen