Gehele flat·Particuliere eigenaar
Waterfront Studio
Appartement in Le Croisic
Fotogalerie voor Waterfront Studio



Beoordelingen
9,6 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele flat
1 slaapkamer1 badkamer
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Le Croisic, Loire-Atlantique
In de buurt
- Océarium du Croisic5 min. wandelen - 0.4 km
- Port du Croisic11 min. wandelen - 1.0 km
- Plage des Sables Menus3 min. rijden - 1.8 km
- Plage de Port-Lin5 min. rijden - 2.5 km
- Croisic Golf6 min. rijden - 3.1 km
Lokaal vervoer
- Station Le Croisic - 8 min. rijden
Restaurants
- Criée du Croisic9 min. wandelen
- Le Perthuy Du Roy Rene16 min. wandelen
- Le Bistrot de la Poissonerie13 min. wandelen
- Restaurant le Bretagne14 min. wandelen
- Crêperie du Port12 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Waterfront Studio
Beoordelingen
9,6