Fotogalerie voor Casa Cariza-Apartment with shared pool





Beoordelingen
9,2 op 10 –
Fantastisch
Gehele woning
3 slaapkamers 1 badkamer Max. aantal: 8 80 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie LOC-00889
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
427274
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Lazise. Castello Scaligero en Porta Nuova zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn Gardaland en Movieland. Canevaworld Aquapark en Gardaland SEA LIFE Aquarium mag je zeker niet missen.
Colà, Provincia di Verona
In de buurt
- Parco Termale di Villa dei Cedri - 2 min. wandelen - 0.2 km
- Villa Dei Cedri - 3 min. wandelen - 0.3 km
- Movieland - 3 min. rijden - 2.8 km
- Canevaworld Aquapark - 4 min. rijden - 3.5 km
- Gardaland - 5 min. rijden - 3.9 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Sunset Bar
- Cafè Teatro
- La Boheme
- Rock Star
- ristorante camping lido
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Casa Cariza-Apartment with shared pool
Beoordelingen
9,2
Fantastisch
10 externe beoordelingen