Camping la Eliza

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Parking inbegrepen
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Camping la Eliza

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Overweeg een verblijf bij Camping la Eliza en geniet van een terras, een tuin en een snackbar/deli. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
    • Een buitenzwembad
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een shuttleservice van/naar de luchthaven, hulp bij uitstappen/tickets en rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Camping la Eliza bieden veel comfort met airconditioning.
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
    • Badkamers met douches
    • (kleer)kasten, kitchenettes en koelkasten

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur

Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 20.00 uur.

Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.

Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren. 

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.

Veelgestelde vragen

Beschikt Camping la Eliza over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Camping la Eliza?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Camping la Eliza inchecken?

Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Camping la Eliza uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Biedt Camping la Eliza een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.

Waar staat Camping la Eliza?

Deze camping in Lanzahíta ligt op 15,5 km van Cueva del Águila en op 16,8 km van Castillo de Don Álvaro de Luna. Ook Castillo de Mombeltrán en Hospital de San Andrés liggen op 25 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over

10

Uitzonderlijk

8,0

Netheid
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Miriam

Positief: Netheid, comfort kamer

Buena estancia, repetiremos

El sitio es muy bonito,y muy tranquilo. En el bar hay muchas cosas para poder comprar para comer, también ofrecen desayunos y hasta alquiler de paellera. El personal muy bueno, David está muy pendiente de que estés agusto y todo esté muy bien
2 nachten verbleven in juli 2020