Gehele woning·Particuliere eigenaar
Le Temps d'une Nuit
Fotogalerie voor Le Temps d'une Nuit





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
1 slaapkamer2 badkamers20 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 118
inclusief belastingen en toeslagen
8 mrt - 9 mrt
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

L'ESCAILLE - BROGNON
L'ESCAILLE - BROGNON
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Buitenruimte
- Barbecue
6.0 van 10, 3 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
762017
Over deze buurt
Landouzy-la-Ville, Aisne
In de buurt
Parc naturel régional des Ardennes16 min. rijden - 18.4 km
Parc Naturel régional de l'Avesnois19 min. rijden - 22.0 km- Musée de la Thiérache16 min. rijden - 16.2 km
- Office de Tourisme du Pays de Thiérache16 min. rijden - 16.6 km
- Lac du Val Joly42 min. rijden - 43.9 km
Lokaal vervoer
- Station La Bouteille - 10 min. rijden
Restaurants
- La Table de Maya15 min. rijden
- Le Palais de Paris, restaurant chinois13 min. rijden
- ma pizza13 min. rijden
- M-a Pizza13 min. rijden
- Couq Marcel12 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Le Temps d'une Nuit
Beoordelingen
10








