Gehele woning·Particuliere eigenaar

Beautiful Waterfront Property, Boat Dock, Covered Carport and Wonderful Sunsets

Fotogalerie voor Beautiful Waterfront Property, Boat Dock, Covered Carport and Wonderful Sunsets

Een gang met een houten vloer, een vloerkleed en een deur met decoratieve glaspanelen.
Privékeuken
Kamer
Een ruime woonkamer met een open haard, een grote flatscreen televisie en een ronde salontafel.
Een huis met een vuurkorf, buiten zitplaatsen en een groot raam.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Sportschool

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Beautiful Waterfront Property, Boat Dock, Covered Carport and Wonderful Sunsets

  • Located in Lancaster, VA. We are Pet Friendly, LGBTQ friendly, with military and law enforcement discounts. Equipped with full handicapped facilities including ramp and grab bars, covered 40’ covered carport, RV Hookup, a wet bar, Solid Body workout center, Complete business center with private room, Full Dock with Boat and Jet Ski Lifts, and a very large lighted patio looking out into the river. It is a dream resort with large Bali windows throughout the house which enhances your waterfront view. This three-bedroom house is spacious and features one king bed and two queen beds, two and a half bathrooms including a brilliant, jetted bathtub and refreshing showers, perfect for unwinding after a day of adventure. Come unwind with us and watch the sun (set or rise) over the water!!

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Keuken

  • Keukenpapier

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Bad of douche
  • Bubbelbad
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • Tot 453 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Dingen om te doen

  • Sportschool

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De vaatwasmachine vullen en opzetten
Gebruikte bedden aftrekken en gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooien en het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
If you have pets, please pick up after them. (Inside and out). Please do not remove dog bowls (water and food)
If you damage anything, please leave a note on kitchen counter to left of dishwasher. Do not remove china from hutch. Respect counters, cookware, plates or pots. Remove food from refrigerator.
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
3 in totaal (tot 453 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 30 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Lancaster. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Hughlett Point Natural Area en Rappahannock National Wildlife Refuge. Daarnaast kun je ook Morattico Waterfront Museum en Mary Ball Washington Museum and Library bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Compass Entertainment Complex en Steamboat Era Museum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Lancaster
Meer vakantiehuizen in Lancaster
Kaart
Lancaster, VA

In de buurt

  • Morattico Waterfront Museum
    2 min. rijden - 1.1 km
  • Mary Ball Washington Museum and Library
    20 min. rijden - 19.7 km
  • Compass Entertainment Complex
    33 min. rijden - 39.0 km
  • Historic Christ Church
    35 min. rijden - 40.7 km
  • Northern Neck Farm Museum
    41 min. rijden - 37.3 km

Lokaal vervoer

  • Richmond, Virginia (RIC-Internationale luchthaven Richmond) - 113 min. rijden

Restaurants

  • The Corner
    16 min. rijden
  • Knob Hill Waterfront Dining
    27 min. rijden
  • Lively Pavillion
    19 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Beautiful Waterfront Property, Boat Dock, Covered Carport and Wonderful Sunsets?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 453 kg per huisdier toegestaan (maximum 3 in totaal).

Hoe laat kan ik bij Beautiful Waterfront Property, Boat Dock, Covered Carport and Wonderful Sunsets inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Beautiful Waterfront Property, Boat Dock, Covered Carport and Wonderful Sunsets uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Beautiful Waterfront Property, Boat Dock, Covered Carport and Wonderful Sunsets?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Lancaster ligt op 3,2 km van Morattico Waterfront Museum en op 17,7 km van Mary Ball Washington Museum and Library. Ook Good Luck Cellars en Heathsville Farmers' Market liggen op 32 km afstand.