Fotogalerie voor New 2Bd Apt in Lekki- Lily Villa





Geheel appartement
2 slaapkamers 3 badkamers
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 103
inclusief belastingen en toeslagen
21 okt - 22 okt
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Newly launched and Spacious 3-bedroom apartment with WiFi, AC in beautiful Lekki
Newly launched and Spacious 3-bedroom apartment with WiFi, AC in beautiful Lekki
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Airconditioning
De prijs is € 98
inclusief belastingen en toeslagen
21 okt - 22 okt
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Lekki Phase 1, een wijk in Lekki. Bezoek culturele hoogtepunten Filmhouse IMAX en Nike Art Gallery. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Palms Shopping Mall en Lekki Arts & Crafts Market. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Upbeat Recreation Centre of Teslim Balogun Stadium.
Lagos, LA
In de buurt
- Palms Shopping Mall - 17 min. wandelen - 1.5 km
- Nike Art Gallery - 3 min. rijden - 3.2 km
- Landmark Beach - 3 min. rijden - 2.8 km
- Elegushi Royal Beach - 3 min. rijden - 2.4 km
- Kuramo Beach - 5 min. rijden - 4.4 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- SEE Lagos - 19 min. wandelen
- KFC - 16 min. wandelen
- The Lighthouse Bar & Grill - 4 min. rijden
- Road Chef - 3 min. rijden
- The Junction Restaurant - 4 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over New 2Bd Apt in Lekki- Lily Villa
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.