dit vakantiehuis ligt in Labin. Bezoek Ferryhaven Rabac en Festinsko kraljevstvo Grot als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Sentonina Staza-waterval en Strand van Rabac. Bekijk onze reisgids voor Labin
Beschikt Istrian Villa Stella for 8: Pool & Sauna over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is ieder jaar seizoensgebonden gesloten van 16 oktober tot 30 april.
Zijn huisdieren welkom bij Istrian Villa Stella for 8: Pool & Sauna?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 35. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Istrian Villa Stella for 8: Pool & Sauna inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Istrian Villa Stella for 8: Pool & Sauna uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Istrian Villa Stella for 8: Pool & Sauna?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Labin ligt op 10 km afstand van Sentonina Staza-waterval, Strand van Rabac en Ferryhaven Rabac. Ook Girandella-strand en Kvarnergolf liggen op 15 km afstand.