Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Gîtes de France® - The Ancienne Auberge
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt over een wasserij, een tuin en barbecues. Dit vakantiehuis beschikt over een privézwembad. Geniet daarnaast van een keuken en een wasmachine. Er zijn gemakken als 2 badkamers en een microgolfoven, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een vaatwasser en een televisie.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van een privézwembad. De keukens beschikken onder meer over een microgolfoven en een vaatwasser. Elke badkamer is voorzien van een douche.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Privézwembad
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Microgolfoven
Slaapkamers
5 slaapkamers
Badkamer
2 badkamers
Douche
Entertainment
Tv
Buiten
Barbecue
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Dingen om te doen
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Tuin
Unitgrootte: 250 vierkante meter
Gelijkaardige accommodaties
"Au Petit Grammont" Gîte de Charme Ambroise, Piscine et Jacuzzi au Cœur du Lot
"Au Petit Grammont" Gîte de Charme Ambroise, Piscine et Jacuzzi au Cœur du Lot
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
46G12998
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Labathude. Bezoek culturele hoogtepunten Château d'Assier en Musée Champollion. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Notre Dame du Puy en Hotel de la Monnaie. Parc Animalier de Gramat en Kartingcircuit Le Lissartel zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Labathude
Zijn huisdieren welkom bij Gîtes de France® L'Ancienne Auberge?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Gîtes de France® L'Ancienne Auberge inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Gîtes de France® L'Ancienne Auberge uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Gîtes de France® L'Ancienne Auberge?
Dit vakantiehuis in Labathude ligt op 20 km afstand van Lac du Tolerme, Regionaal Natuurpark Causses du Quercy en Château d'Assier. Ook Notre Dame du Puy en Musée Champollion liggen op 20 km afstand.
Beoordelingen over Gîtes de France® - The Ancienne Auberge