Geheel appartement
2 Rooms for 4 People
Appartement met gratis parkeerplaatsen in La Seyne-sur-Mer
Fotogalerie voor 2 Rooms for 4 People



Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
2 Rooms for 4 People ligt in Les Sablettes, een wijk in La Seyne-sur-Mer. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Our Lady of May en Fort Saint Louis. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Musée National de la Marine en Aqualand Saint Maxime een bezoekje brengen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Circuit Paul Ricard of Stade Mayol.
La Seyne-sur-Mer, Provence-Alpes-Côte d'Azur
In de buurt
- Plages des Sablettes - 6 min. wandelen - 0.6 km
- Plage de Mar Vivo - 8 min. wandelen - 0.7 km
- Plage de la Verne - 20 min. wandelen - 1.7 km
- Centrum voor Kunst Villa Tamaris - 3 min. rijden - 1.8 km
- JOA Casino - 4 min. rijden - 2.5 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Brewpub - 4 min. rijden
- Le Tama - 3 min. rijden
- La Piazza - 8 min. wandelen
- The 7th Avenue - 13 min. wandelen
- La vie est une fête - 14 min. wandelen
Over deze accommodatie
2 Rooms for 4 People
Gelijkaardige accommodaties

T2 air-conditioned 5 minutes from the beach of Les Sablettes LLS2
T2 air-conditioned 5 minutes from the beach of Les Sablettes LLS2
- Zwembad
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Airconditioning
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 16 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: EUR 4.45 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
2 Rooms for 4 People Apartment
2 Rooms for 4 People La Seyne-sur-Mer
2 Rooms for 4 People Apartment La Seyne-sur-Mer







