Geheel appartement
150m from ski slopes, 2nd floor, balcony, parking, tv, ski locker, 40m², Serre Chevalier
Dit appartement in La Salle-les-Alpes is voorzien van een keuken en een balkon
Fotogalerie voor 150m from ski slopes, 2nd floor, balcony, parking, tv, ski locker, 40m², Serre Chevalier





Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 740 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

150m from ski slopes, 2nd floor, view mountain, balcony, parking, tv, ski locker, 26m²
150m from ski slopes, 2nd floor, view mountain, balcony, parking, tv, ski locker, 26m²
- Keuken
- Parking beschikbaar
- Microgolfoven
- Woonruimte/eetruimte
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
65238
Over deze buurt

La Salle-les-Alpes
In de buurt
- École de Ski Buissonnière1 min. wandelen - 0.0 km
- Patinore Villeneuve2 min. wandelen - 0.2 km
- Pontillas-skilift3 min. wandelen - 0.3 km
- Skigebied Villeneuve (Serre Chevalier)5 min. wandelen - 0.4 km
- Frejus-skilift5 min. wandelen - 0.4 km
Lokaal vervoer
- Station Briançon Prelles - 17 min. rijden
- Grenoble (GNB-Grenoble - Isere) - 146 min. rijden
Restaurants
- L'aravet20 min. rijden
- Le Swallow9 min. wandelen
- La Manouille10 min. wandelen
- Frejus Cafe21 min. rijden
- Restaurant Per et Noël10 min. wandelen








