Appartementen in La Portela de Valcarce

    calendar shield illustration

    Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
    deals illustration

    Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
    bed illustration

    Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Volgend weekend
Over twee weken
Over één maand
Over twee maanden

Populaire Appartementen in La Portela de Valcarce

Beautiful apartment with views of the mountains and pool.

Beautiful apartment with views of the mountains and pool.

Cris and Mía's little apartment

De prijs is € 115
inclusief belastingen en toeslagen
22 aug - 23 aug
Cris and Mía's little apartment

Los Jardines

De prijs is € 132
inclusief belastingen en toeslagen
29 aug - 30 aug
Los Jardines

Apartamento con Terraza

10.0 van 10, Uitzonderlijk, (1)
'Muy acogedor, atención excelente y muy bien situado, altamente recomendable.'
Apartamento con Terraza

Studio O TOUCH

9.6 van 10, Uitzonderlijk, (4)
'Buscamos un alojamiento cerca de Las Médulas y estuvimos en este apartamento en que todo estuvo perfecto. Solamente quiero indicar que si pensáis visitar los canales de abastecimiento a las minas, este apartamento queda un poco lejos.'
Studio O TOUCH

Apartment in Ponferrada near las Medulas,Penalba de Santiago or the "Camino"

De prijs is € 350
inclusief belastingen en toeslagen
20 aug - 21 aug
Apartment in Ponferrada near las Medulas,Penalba de Santiago or the "Camino"

La Herencia A - Duplex apartment in the old town of Ponferrada.

La Herencia A - Duplex apartment in the old town of Ponferrada.

DUCHESS DUPLEX, WHERE EVERY DETAIL COUNTS

DUCHESS DUPLEX, WHERE EVERY DETAIL COUNTS

Las Medulas and the SERRA DA ENCIÑA DA LASTRA Natural Park

10.0 van 10, Uitzonderlijk, (1)
'We really enjoyed our stay! Very remote, beautiful town. No wifi despite being advertised, but the host said he could bring a router. No nearby grocery stores. Kitchen was well stocked with cooking utensils. We had a great experience. Very beautiful.'
Las Medulas and the SERRA DA ENCIÑA DA LASTRA Natural Park

David House

David House

Apartment Sanabria 1°A

Apartment Sanabria 1°A
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld

De beste hotelbeoordelingen voor La Portela de Valcarce

Veelgestelde vragen

Hoe is het om in een appartement in La Portela de Valcarce te verblijven?
Er zijn 5 accommodaties in Vega de Valcarce, maar niet zo veel appartementen. Wij helpen je graag bij je zoektocht naar accommodaties met vergelijkbare voorzieningen.
Overweeg je om een appartement te boeken in plaats van een reguliere hotelkamer?
Appartementen bieden meestal meer ruimte dan hotelkamers en zijn voorzien van een keuken, zodat je je eigen maaltijden kunt maken. Appartementen zijn ideaal voor gezinnen die graag alle gemakken van thuis hebben en voor stelletjes die graag ver van de toeristische drukte verblijven.
Wat is het beste appartement voor een vakantie in La Portela de Valcarce?
Hier zie je enkele favoriete appartementen in deze omgeving: Prachtig appartement met uitzicht op de bergen en het zwembad.: Bevindt zich in Villafranca del Bierzo, op 10,5 km van het centrum van La Portela de Valcarce. Inclusief een open haard. Ter plaatse zijn wasvoorzieningen met zelfbediening en een buitenzwembad beschikbaar. Cris and Mía's little apartment - Gelegen op 29,7 km afstand in Ponferrada. Los Jardines - Bevindt zich in O Barco de Valdeorras, op 27,6 km afstand. Apartamento con Terraza - 27,3 km verderop gelegen in Ponferrada. Met gratis wifi en een terras. Je kunt ter plaatse gebruikmaken van wasvoorzieningen met zelfbediening. Studio O TOUCH - Bevindt zich in Rubiá, op 22,7 km van La Portela de Valcarce. Inclusief een slaapbank.
Wat kan ik verwachten van het weer in La Portela de Valcarce?
Het weer is maar één aspect van je vakantie, maar het kan een grote impact hebben op je reisplannen, vooral wanneer je een langer verblijf plant in La Portela de Valcarce. De warmste maanden zijn gewoonlijk augustus en juli, met een gemiddelde temperatuur van 18 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 5 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in La Portela de Valcarce is 941 mm.
Wat is er te zien in La Portela de Valcarce?
Verken de omgeving en ontdek gezinsvriendelijke bezienswaardigheden als Castro Bergidum of kies voor frisse buitenlucht en natuurschoon bij Sierra del Caurel. Kasteel Villafranca del Bierzo en Bodegas Descendientes de J. Palacios zijn een paar voorbeelden van andere leuke plaatsen in deze omgeving.