Dit appartement is rookvrij. Geniet er van spelletjes en boeken. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als 2 badkamers en een eetruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een balkon en een televisie.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Elke kamer heeft een balkon. Het meubilair in elke kamer bestaat uit bureaus en eettafels. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamer
2 badkamers
Douche
Haardroger
Toiletpapier
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Entertainment
Boeken
Spellen
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Balkon
Werkplekken
Bureau
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Ten minste 80% van de verlichting werkt met leds
Unitgrootte: 42 vierkante meter
Gelijkaardige accommodaties
100m from ski slopes, 1st floor, terrace, tv, 50m², La Plagne
100m from ski slopes, 1st floor, terrace, tv, 50m², La Plagne
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in La Plagne-Tarentaise. Les Arcs en Villards (Les Arcs 1800)-skilift zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Montchavin-les-Coches Ice Rink en Aquamotion Courchevel zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Macot-la-Plagne
Zijn huisdieren welkom bij Pegasus 407-Le Cima-Duplex luxury Belle-Plagne?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Waar staat Pegasus 407-Le Cima-Duplex luxury Belle-Plagne?
Dit appartement in La Plagne-Tarentaise ligt op 10 minuten wandelen van Wintersportplaats Aime 2000, Belle Plagne-skilift en Le Tunnel. Ook Wintersportplaats Paradiski en L'Arpette liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen over Pegasus 407-Le Cima-Duplex luxury Belle-Plagne