Fotogalerie voor Sunset Ático a 5 Minutos del Parque Natural Dunas de Corralejo y Grandes Playas!





Een waterpark, een vuurkorf en een wasserij vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Sunset Ático a 5 Minutos del Parque Natural Dunas de Corralejo y Grandes Playas!. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Beoordelingen
9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
2 slaapkamers 1 badkamer Max. aantal: 5 68 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VV-35-2-0006809, ESFCTU0000350250003136730000000000000VV-35-2-00068094
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt bij de zee in La Oliva. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Jachthaven Rubicon. Ga naar Playa de Corralejo en Playa Blanca als je liever de natuur intrekt. Acua Water Park en Kruiseiland zijn ook een bezoek waard. Ga voor waterpret zoals kajakken en duiken. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals een ecotour volgen en wandel- en fietsroutes afleggen.

Corralejo, Las Palmas
In de buurt
- Acua Water Park - 19 min. wandelen - 1.6 km
- Centro Comercial El Campanario - 3 min. rijden - 1.9 km
- Playa Waikiki - 4 min. rijden - 2.7 km
- Playa de Corralejo - 9 min. rijden - 6.0 km
- Grandes Playas de Corralejo - 9 min. rijden - 6.0 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Pool Bar - 4 min. rijden
- Retro - 4 min. rijden
- KFC - 4 min. rijden
- Burger King - 4 min. rijden
- Cafe Bar Habana - 4 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Sunset Ático a 5 Minutos del Parque Natural Dunas de Corralejo y Grandes Playas!
Beoordelingen
9,8
Uitzonderlijk
10 externe beoordelingen