Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Casa Playita Vacation Home - Spacious and central apartment for 2 Pax
Dit appartement bevindt zich aan het strand en biedt onder andere een keuken en een balkon
Fotogalerie voor Casa Playita Vacation Home - Spacious and central apartment for 2 Pax





Beoordelingen
9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 slaapkamerMax. aantal: 260 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Casa Patio - Large vacation apartment with terrace and patio by the sea
Casa Patio - Large vacation apartment with terrace and patio by the sea
- Keuken
- Wasmachine
- Airconditioning
- Buitenruimte
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 66 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VV-35-2-0000017, ESFCTU0000350250001679620000000000000VV-35-2-00000177
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Casa Playita Spacious Centrally Located Apartment for 2 Persons
Casa Playita Spacious Centrally Located Apartment for 2 Persons
Casa Playita Spacious Centrally Located Apartment 2 Persons
Casa Playita Spacious Centrally Located 2 Persons Corralejo
Casa Playita Spacious Centrally Located Apartment 2 Persons
Casa Playita Spacious Centrally Located 2 Persons Corralejo
Casa Playita Spacious Centrally Located Apartment for 2 Persons
Casa Playita Spacious Centrally Located Apartment for 2 Persons
Casa Playita Spacious Centrally Located Apartment for 2 Persons
Over deze buurt

Corralejo, Fuerteventura








