Geheel appartement
Les Cochettes N°166 - 4P8
Dit appartement in La Léchère is voorzien van een keuken en een balkon
Fotogalerie voor Les Cochettes N°166 - 4P8





Beoordelingen
9,6 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
3 slaapkamers1 badkamer80 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Logement vue montagne 5 pers à Doucy
Logement vue montagne 5 pers à Doucy
- Keuken
- Uitzicht op de bergen
- Microgolfoven
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor huisdieren: EUR 9
- Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
- Toeslag voor beddengoed: EUR 12 per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen beddengoed meenemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
FR-73260-95
Over deze buurt
dit appartement ligt in La Léchère. Wintersportplaats La Tania en Wintersportplaats La Plagne zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Patinoire du Forum of Halle Olympique. Er zijn zeer veel mogelijkheden in deze regio, zoals langlaufen, snowboarden en skiën. Je kunt natuurlijk ook gaan sleeën.

Doucy
In de buurt
- Wintersportplaats Grand Domaine - 7 min. rijden - 4.2 km
- L'Altispace-skilift - 14 min. rijden - 9.4 km
- Les Lanchettes-skilift - 14 min. rijden - 9.4 km
- Télécabine de Pierrafort - 15 min. rijden - 9.8 km
- Brides-les-Bains Thermale Baden - 16 min. rijden - 13.6 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Le Clem-Tom - 16 min. rijden
- les clarines - 12 min. rijden
- L Aigle Blanc - 14 min. rijden
- La Chaumiere - 17 min. rijden
- Istanbul Kebab - 16 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Les Cochettes N°166 - 4P8
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster







