Geheel appartement
La Torre La Bisbal Dempord
Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

La Bisbal d'Emporda, CT
In de buurt
Strand van Estarit38 min. rijden - 27.9 km
Tossa de Mar strand53 min. rijden - 44.8 km- Kasteel van Palau5 min. wandelen - 0.4 km
- De Vino Catas19 min. wandelen - 1.6 km
- Platja de Pals26 min. rijden - 20.1 km
Lokaal vervoer
- Station Flaça - 16 min. rijden
- Gerona (GRO-Costa Brava) - 48 min. rijden
Restaurants
- El Passeig11 min. wandelen
- Forn Can Rodà7 min. wandelen
- Bar Restaurant El Torn2 min. rijden
- Taberna Flanagan's6 min. wandelen
- Galp3 min. rijden
Over deze accommodatie
La Torre La Bisbal Dempord
Gelijkaardige accommodaties

Charming Little Studio in the Historic Center
Charming Little Studio in the Historic Center
- Bubbelbad
- Wasmachine
- Parking beschikbaar
- Microgolfoven
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: EUR 1.10 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 17 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
La Torre La Bisbal Dempord Apartment
La Torre La Bisbal Dempord La Bisbal d'Emporda
La Torre La Bisbal Dempord Apartment La Bisbal d'Emporda

