Gehele woning·Particuliere eigenaar

Eco Residencia Shimiyacu - Lucuma house

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in La Banda de Shilcayo. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Plaza de Armas de Tarapoto en Watervallen van Ahuashiyacu. Daarnaast kun je ook Museo Regional en Museo Chanka y de la Diversidad Lamista bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Chullachaqui Thematisch Park en Sachaqa Centro de Arte zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor La Banda de Shilcayo
Meer vakantiehuizen in La Banda de Shilcayo
Kaart
Tarapoto, San Martín

In de buurt

  • Plaza de Armas de Tarapoto
    Plaza de Armas de Tarapoto
    9 min. rijden - 3.8 km
  • Centro Urku
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Takiwasi-centrum
    6 min. rijden - 2.7 km
  • Museo Regional
    9 min. rijden - 3.8 km
  • Universidad Nacional de San Martín - Tarapoto
    12 min. rijden - 6.1 km

Lokaal vervoer

  • Tarapoto (TPP-Comandante FAP Guillermo del Castillo Paredes) - 48 min. rijden

Restaurants

  • Taller Restaurante
    8 min. rijden
  • La Collpa
    6 min. rijden
  • El Bijao
    7 min. rijden
  • La alternativa
    7 min. rijden
  • Liria
    8 min. rijden

Over deze accommodatie

Eco Residencia Shimiyacu - Lucuma house

Hoogtepunten van de accommodatie
Eco Residencia Shimiyacu - Lucuma house heeft alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Eco Residencia Shimiyacu - Lucuma house hebben voorzieningen zoals internettoegang.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • Badkamers met douches en zeep

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 13.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Kinderen jonger dan 18 mogen in accommodaties in Peru doorgaans niet verblijven zonder een ouder, voogd of naar behoren gemachtigde verantwoordelijke. Het is mogelijk dat begeleidende volwassenen een identiteitsbewijs of andere geldige documentatie moeten voorleggen, zowel voor zichzelf als voor de minderjarige. Reizigers die met kinderen gaan reizen, dienen voor vertrek een Peruaans consulaat te raadplegen voor verder advies.
Op basis van de Peruaanse wetgeving zijn contante betalingen niet toegestaan voor bedragen boven de PEN 2000 of USD 500. Betalingen van hogere bedragen dan dit dien je te voldoen per creditcard of een andere betaalmethode die is goedgekeurd door de accommodatie en de lokale wetgeving. Betalingen mogen niet in verschillende valuta worden gedaan.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Eco Residencia Shimiyacu - Lucuma house?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoe laat kan ik bij Eco Residencia Shimiyacu - Lucuma house inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 13.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Eco Residencia Shimiyacu - Lucuma house uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Eco Residencia Shimiyacu - Lucuma house?

Dit vakantiehuis in La Banda de Shilcayo ligt en op 5 km afstand van Takiwasi-centrum, Plaza de Armas de Tarapoto en Museo Regional. Ook Universidad Nacional de San Martín - Tarapoto en Taytamaki Viewpoint liggen op 10 km afstand.