Gehele woning
Villa Annonciade
Aan het strand, met een bubbelbad
Fotogalerie voor Villa Annonciade





Gehele woning
3 slaapkamers2 badkamers140 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

NEPITA-DOLCE-VITA_T2 DESIGN PREMIUM _Sea & mountain view _XXL terrace_ROUSSE-ILI
NEPITA-DOLCE-VITA_T2 DESIGN PREMIUM _Sea & mountain view _XXL terrace_ROUSSE-ILI
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
128912
Over deze buurt

Ile-Rousse, Haute-Corse
In de buurt
- Place Paoli13 min. wandelen - 1.1 km
- Strand van L'Ile Rousse16 min. wandelen - 1.4 km
- Parc de Saleccia16 min. wandelen - 1.4 km
- Plage de Bodri19 min. wandelen - 1.3 km
- Port de L'Ile-Rousse2 min. rijden - 2.2 km
Lokaal vervoer
- Gare de L'Île-Rousse - 19 min. wandelen
- Calvi (CLY-Sainte Catherine) - 29 min. rijden
Restaurants
- Café Les Platanes17 min. wandelen
- Les Quatre Becs16 min. wandelen
- La Brasserie18 min. wandelen
- L'acula Marina4 min. rijden
- Le Glacier17 min. wandelen








