Hotel L´Escala Centre ligt vlak bij het strand in L'Escala. Verken de plaatselijke natuur bij Strand van Estarit en Platja de Pals. Medes Eilanden Marienreservaat en Butterfly Park Empuriabrava zijn ook een bezoek waard. Beleef een wateravontuur zoals windsurfen of een outdooravontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor L'Escala
carrer Migdia 18, L'Escala, 17130
In de buurt
L'Escala Beach
3 min. wandelen - 0.3 km
Les Barques Strand
5 min. wandelen - 0.4 km
Platja de la Creu
8 min. wandelen - 0.7 km
Platja de Riells
13 min. wandelen - 1.1 km
Empúries
10 min. rijden - 2.8 km
Lokaal vervoer
Station Camallera - 20 min. rijden
Gerona (GRO-Costa Brava) - 44 min. rijden
Restaurants
Masvidal Pastiseria Bonboneria
14 min. rijden
Restaurant Can Parera
7 min. rijden
Hostal Empúries
5 min. rijden
Frankfurt L'Escala
3 min. wandelen
Cockteleria L'univers
12 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel L´Escala Centre
Hotel vlak bij de baai
Hotel L´Escala Centre biedt onder andere een terras en een koffiebar/café. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte, een lift en gratis kranten
Een kluis bij de receptie, meertalig personeel en hulp bij uitstappen/tickets
Een bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel L´Escala Centre bieden voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Douches, gratis toiletartikelen en haardrogers
Flatscreentelevisies van 32 inch met premium tv-zenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Eten en drinken
Een koffiebar/café
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Trapleuningen
Meer
1 gebouw
3 etages
Aparte rookruimtes
Gebouwd in 2016
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met premium kabelzenders
Eten en drinken
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Elke dag gratis kranten
Geluiddichte kamers
Kluis
Telefoon
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 15 als je incheckt tussen 21.00 uur en 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 19.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 23 oktober tot 1 maart.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 34.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 7.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 0.99 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 17 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in: EUR 15 als je incheckt tussen 21.00 uur en 23.00 uur
Toeslag voor babybed: EUR 7.0 per dag
Toeslag voor extra bed: EUR 34.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Registratienummer van de accommodatie No, country:ES|stateProvince:|city:L'Escala|address1:carrer migdia 18|address2:|postalCode:17130, ES:J55029110, HG-002515, Spanish Commercial Registry, ES
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel L´Escala Centre?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Hotel L´Escala Centre inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 15 kun je bij deze accommodatie tussen 21.00 uur en 23.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel L´Escala Centre uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel L´Escala Centre?
Dit hotel ligt vlak bij het strand, op 10 minuten wandelen van L'Escala Beach, Les Barques Strand en Platja de la Creu. Ook Platja de Riells en Platja del Rec del Molí liggen op een kwartiertje wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.