10/10 – Voortreffelijk
Ioannis




























Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 14.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken voor 12.00 uur
Je wordt per boot of watervliegtuig naar de accommodatie gebracht. Contacteer de accommodatie hiervoor minstens 72 uur voor de reis via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Je dient deze retourtransfer van Velana International Airport (MLE) in Malé naar de accommodatie (toeslag) te plannen. Het gaat om een vlucht van ongeveer 25 minuten in een watervliegtuig of een tocht van 90 minuten per speedboot. Om de transfer te kunnen garanderen, dien je ten minste 72 uur voor aankomst aan de accommodatie door te geven rond welke tijd je verwacht te arriveren en welke transfer je voorkeur heeft. Anders regelt de accommodatie standaard een transfer per watervliegtuig. Houd er rekening mee dat er slechts 1 type retourtransfer kan worden geboekt.
Watervliegtuig: de dagelijkse watervliegtuigtransferservice (toeslag) vanaf Velana International Airport (MLE) in Malé vertrekt tussen 06.00 en 15.30 uur. Als je buiten de openingstijden arriveert, wordt je geadviseerd om een lokale hotelkamer in Malé te boeken voordat je de volgende dag gebruikmaakt van de eerste beschikbare transfers. Voor bagage zwaarder dan 20 kg per persoon wordt bij het inchecken voor de vlucht een toeslag in rekening gebracht door het bedrijf dat de transfer verzorgt. De toeslag voor het zeevliegtuig moet worden voldaan bij het inchecken. Er is geen transfertoeslag vereist voor baby's van 2 jaar en jonger die op de schoot van de ouder zitten (geen zitplaats nodig en geen recht op bagage).
Speedboot: speedboottransfer (toeslag) van en naar Velana International Airport (MLE) in Malé is 3 keer per dag beschikbaar. Het kan zijn dat je bij aankomst op de luchthaven moeten wachten op de volgende beschikbare transfer. Bij aankomst op de luchthaven ga je naar balie 5 voor speedbootdiensten. Vertrek per speedboot van Malé naar de accommodatie vindt als volgt plaats: 10.30 uur voor vluchten die aankomen tussen 06.00 en 10.00 uur; 14.00 uur voor vluchten die aankomen tussen 10.00 uur en 13.30 uur; en 16.30 uur voor vluchten die aankomen tussen 13.30 en 15.30 uur. Als je na 16.00 uur in Malé aankomt, wordt je geadviseerd om een lokale hotelkamer in Malé te boeken. Dan wordt voor de volgende dag een transfer geregeld. Vertrek per speedboot van de accommodatie naar de luchthaven vindt als volgt plaats: 06.00 uur voor vluchten die vertrekken tussen 09.00 en 12.00 uur; 09.00 uur voor vluchten die vertrekken tussen 12.30 en 17.30 uur; 14.30 uur voor vluchten die vertrekken na 17.30 uur.
Let op: het Department of Immigration and Emigration van de Malediven accepteert alleen paspoorten die met een machine kunnen worden gelezen of handgeschreven paspoorten.
De houder van de creditcard waarmee is geboekt, dient deze kaart met overeenkomende foto-identificatie te tonen tijdens het inchecken.
De extra toeslag (betaalbaar bij de accommodatie) dekt de verplichte transferkosten voor gasten van 12-17 jaar.
Bemande receptie
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen zijn welkom.
Gratis verrijdbare/extra bedden.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Ja, deze accommodatie biedt 2 buitenzwembaden en een kinderzwembad.
Vandaag, 31 mei 2026, kost een verblijf bij Niva Kuramathi Maldives van één nacht voor twee volwassenen op 22 jun. 2026 min. € 290, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Bij Niva Kuramathi Maldives zijn geen parkeermogelijkheden.
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 14.00 uur.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Bepaalde tarieven van dit resort zijn all-inclusive.
Dit resort in Kuramathi Island ligt aan het strand, binnen 10 minuten wandelen van Duiksite Rasdhoo Reef en Duiksite van Holi Faru. Ook Haven van Folhudhoo en Nika Island Resort & Spa liggen op 32 km afstand.
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster





