Hotel Kepong ligt in Kuala Lumpur. Pavilion Kuala Lumpur en Berjaya Times Square zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Batu-grotten en KLCC Park. KidZania (amusementscentrum) en Petrosains Science Discovery Centre zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Kuala Lumpur
No 2, Jalan Kepong Usah 2, Off Batu 6 1/2, Kuala Lumpur, Federal Territory of Kuala Lumpur, 52100
In de buurt
Wilayah-moskee
7 min. rijden - 6.1 km
Tesco Extra Selayang
5 min. rijden - 4.2 km
MATRADE Exhibition and Convention Centre
7 min. rijden - 5.7 km
Winkelcentrum Publika
7 min. rijden - 6.1 km
World Trade Centre Kuala Lumpur
8 min. rijden - 7.6 km
Lokaal vervoer
Station Kuala Lumpur Kampung Batu Komuter - 3 min. rijden
Station KA07 Kepong Sentral - 4 min. rijden
Subang (SZB-Sultan Abdul Aziz Shah) - 30 min. rijden
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Waar staat Hotel Kepong?
Dit hotel in Kuala Lumpur ligt op 10 km afstand van MATRADE Exhibition and Convention Centre, Winkelcentrum Publika en Batu-grotten. Ook Wilayah-moskee en Winkelcentrum Sunway Putra liggen op 10 km afstand. Station Kuala Lumpur Kepong KTM Komuter ligt op 28 minuten wandelen.