Chambers Residence by Manhattan Group ligt in Chow Kit, een wijk in Kuala Lumpur. Pavilion Kuala Lumpur en Berjaya Times Square zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij KLCC Park en Batu-grotten. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Nationaal stadion Bukit Jalil of Merdeka-stadion. Bekijk onze reisgids voor Kuala Lumpur
Jalan Ipoh Kecil, Kuala Lumpur, 50350
In de buurt
Masjid Jamek Kampung Bahru Moskee
14 min. wandelen - 1.2 km
Nachtmarkt van Chow Kit
3 min. wandelen - 0.3 km
Winkelcentrum Sunway Putra
3 min. wandelen - 0.3 km
World Trade Centre Kuala Lumpur
9 min. wandelen - 0.8 km
SOGO-winkelcentrum
17 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
Station PWTC - 4 min. wandelen
Station Kuala Lumpur Titiwangsa - 11 min. wandelen
Subang (SZB-Sultan Abdul Aziz Shah) - 30 min. rijden
Restaurants
D’Ganu Kitchen
3 min. wandelen
Kedai Kopi dan Makanan Tai Kong 大光茶餐厅
2 min. wandelen
Mek Tom Yam Restaurant
2 min. wandelen
Restoran Cameleon Beancurd
2 min. wandelen
Ariff Maju Bistro
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Chambers Residence by Manhattan Group
Hotel vlak bij Petronas Twin Towers
Vlak bij Petaling Street biedt Chambers Residence by Manhattan Group alles wat je nodig hebt.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Uitchecken
Uitchecken voor 12:00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Hoe laat kan ik bij Chambers Residence by Manhattan Group inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Chambers Residence by Manhattan Group uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat Chambers Residence by Manhattan Group?
Dit hotel ligt in Chow Kit, op 3 km afstand van Nachtmarkt van Chow Kit, Petronas Twin Towers en KLCC Park. Ook Pavilion Kuala Lumpur en Berjaya Times Square liggen op 5 km afstand. Station PWTC ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Chow Kit is het 7 minuten wandelen.