Gehele woning·Particuliere eigenaar

North Sea vintage house - 200 square meter 5 star design vacation home for 8 people

Gezinsvriendelijke vakantiehuis in Krumstedt

Fotogalerie voor North Sea vintage house - 200 square meter 5 star design vacation home for 8 people

Interieur
Interieur
Een koelkast, een microgolfoven, een oven, een kookplaat
Terras
Details aan de buitenkant

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

4 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 8200 m²

Populaire voorzieningen

  • Ontbijt beschikbaar
  • Droogkast
  • Wasmachine
  • Open haard
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Barbecue
De huidige prijs is € 839
inclusief belastingen en toeslagen
23 jul - 24 jul

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

North Sea vintage house - 200 square meter 5 star design vacation home for 8 people

Gezinsvriendelijke vakantiehuis in Krumstedt
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt over een wasserij en barbecues. Dit vakantiehuis beschikt over een open haard. Geniet daarnaast van gratis wifi en een keuken. Er zijn gemakken als 2 badkamers en een wasmachine, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een eetruimte en een smart-tv.Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van een open haard en een kluis. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche en een haardroger.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van smart-tv. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.

Accommodatiebeheerder

Nordsee-Vintagehaus

Talen

Duits

Voeg datums toe voor prijzen

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Keukenpapier
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Ontbijt beschikbaar tegen een toeslag
  • Eettafel

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel
  • Open haard
  • Woonkamer

Entertainment

  • Boeken
  • Smart-tv
  • Spellen
  • Stereo-installatie

Buiten

  • Barbecue
  • Tuinmeubels
  • Veranda

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Kluisje
  • Maaltijdbezorging
  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de zee
  • In een dorp
  • Op het platteland

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser
  • Veiligheidsslot

Algemeen

  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Unitgrootte: 200 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Over deze buurt

Kaart
Krumstedt, SH

In de buurt

  • Meldorfer Dom - 13 min. rijden - 10.6 km
  • Landwirtschaftsmuseum Schleswig-Holstein - 13 min. rijden - 11.5 km
  • Staatsmuseum van Dithmarsch - 13 min. rijden - 10.6 km
  • Familienlagune Perlebucht - 36 min. rijden - 53.0 km
  • Büsumer Strand - 37 min. rijden - 53.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Burg (Dithmarschen) - 13 min. rijden

Restaurants

  • ‪Kanal 33 - ‬11 min. rijden
  • ‪Dom-Cafe - ‬11 min. rijden
  • ‪Eiscafé Da Mauro - ‬11 min. rijden
  • ‪Brasserie & Restaurant V - ‬10 min. rijden
  • ‪Cafe-Küste - ‬11 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij North Sea vintage house - 200 square meter 5 star design vacation home for 8 people?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij North Sea vintage house - 200 square meter 5 star design vacation home for 8 people?

Vandaag, 21 jul. 2025, kost een verblijf bij North Sea vintage house - 200 square meter 5 star design vacation home for 8 people van één nacht voor twee volwassenen op 23 jul. 2025 min. € 838,92, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij North Sea vintage house - 200 square meter 5 star design vacation home for 8 people inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij North Sea vintage house - 200 square meter 5 star design vacation home for 8 people uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat North Sea vintage house - 200 square meter 5 star design vacation home for 8 people?

Dit gezinsvriendelijke vakantiehuis ligt bij de zee, op 10 km afstand van Staatsmuseum van Dithmarsch, Meldorfer Dom en Landwirtschaftsmuseum Schleswig-Holstein. Ook Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer en Noord-Oostzeekanaal liggen op 20 km afstand.

Beoordelingen over North Sea vintage house - 200 square meter 5 star design vacation home for 8 people

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

9,0/10

Netheid

Beoordelingen

10/10

Wir hatten mit unserer Gruppe einen wundervollen Aufenthalt im Vintagehaus. Die Einrichtung ist gemütlich und lädt zum verweilen ein. Aufgrund des milden Wetters konnten wir sogar länger als Gedacht im Outdoor Wohnzimmer auf der Veranda n.
1 nacht verbleven in oktober 2024

10/10

Der Aufenthalt war zauberhaft, gemütlich, das Ambiente war sehr gut. Ees ist dort alles vorhanden was man braucht, inklusive Willkommensgruß und frische Berliner zum Jahreswechsel. Wir alle haben uns sehr wohl gefühlt. Top war auch der Brötchensevice.
4 nachten verbleven in december 2023