Holiday apartment with sea view and shared-use pool
Het vakantieappartement bevindt zich in een in 1980 gebouwd appartementenhuis, werd in 2021 gerenoveerd en is modern en functioneel ingericht. Het perceel ligt in een levendige omgeving, in een woonwijk, aan de rand van de plaats. Ook vanwege het uitzicht vanaf het perceel op de zee en de zonnige ligging is het verblijf populair. Bij dit vakantieobject gaat het om een gezinsvriendelijke accommodatie. Voor gemeenschappelijk gebruik staan ter beschikking: parasol, ligstoel, tuindouche, terras, tuinmeubelen en binnenplaats.
Uw vakantiewoning Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 3 kamers (daarvan 2 slaapkamers), is 65 m² groot en is geschikt voor maximaal 6 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De ingang is in der 1. Etage
. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer met 2 extra bedden op slaapbank, zithoek, eethoek en TV. De eethoek heeft plaats voor 6 personen. U heeft toegang tot het balkon met tuinmeubelen en parasol. 2 slaapkamer elk met 1 tweepersoonsbed en TV. U heeft toegang tot het balkon. kookhoek in de woonkamer met afwasmachine, elektrisch fornuis (keramische kookplaat), bakoven, afzuigkap, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiemachine en elektrische waterkoker. badkamer met douche, 1 wastafel, WC, haardroger en venster. aparte WC met 1 wastafel en WC. Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Ligging Krk. Het vakantieappartement bevindt zich op een afgesloten tuinperceel, begrensd door een hek. De verhuurder woont in het huis. Het huis ligt in de buurt van een drukke straat. Verkeersgeluiden kunnen binnen hoorbaar zijn.- Het object is uitgerust met buitencamera’s, die zich bij de ingang, op de parkeerplaats en in het zwembadgedeelte bevinden. De camera’s nemen om veiligheidsredenen video’s en beelden op om de veiligheid van het object en de gasten te waarborgen. De toegang verloopt rechtstreeks vanaf de hoofdstraat (geasfalteerd). Parkeerplaats (voor 1 auto) op de straat voor het huis. Er is een laadstation voor elektrische auto’s op het perceel.- Laadstation voor elektrische voertuigen (tegen betaling): € 25 per laadbeurt.
Speciaal Airconditioning. Kinderbedje en internettoegang (wifi). Televisieontvangst via satelliet. Voor uw veiligheid is de accommodatie uitgerust met een EHBO-kit.
Zwembad Alle zwembaden staan tot uw beschikking voor gemeenschappelijk gebruik. Buitenzwembad (begin mei tot begin oktober in gebruik, zoutwater verwarmbaar 4 m x 8 m 1,5 m diep). Het verwarmde zwembad is seizoensgebonden van 01-05 tot 01-10 te gebruiken en het gebruik van ons zwembad is op eigen risico.
Huisdier niet toegestaan.
Afstand Winkels 100 m, restaurant 600 m, dorpscentrum 700 m. Luchthaven op Krk 25 km. In de zomer: Adriatische Zee 700 m in Krk (strand 900 m in Krk met zand, kiezel, rotsen en zwemplateaus). Bootverhuur in Krk 1000 m.
Verdeling Vakantiewoning, 1e verdieping, 3 kamers (waarvan 2 slaapkamers), 65 m², in totaal 6 bedden (waarvan 2 extra bedden).
Kamer De ingang van uw vakantieappartement bevindt zich op de 1e verdieping
. Woonkamer met 2 extra bedden op slaapbank/sofa, zithoek, tv, airconditioning, eethoek (6 plaatsen) en toegang tot het balkon (tuinmeubelen, parasol). 2 slaapkamers elk met 1 tweepersoonsbed, tv en toegang tot het balkon. Kitchenettein de woonkamer met airconditioning, elektrische kookplaat (keramische kookplaat), oven, afzuigkap, vaatwasser, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiezetapparaat en elektrische waterkoker. Badkamer met douche, 1 wastafel, wc, föhn en raam. Aparte wc met 1 wastafel en wc.
dit appartement ligt vlak bij het strand in Krk. Bezoek Haven van Krk Stad en Dunat-strand als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Kvarnergolf en Porporela-strand. Aquarium van Crikvenica en Vesnin Labirint zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Krk
Beschikt Holiday apartment with sea view and shared-use pool over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with sea view and shared-use pool?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with sea view and shared-use pool inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with sea view and shared-use pool uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday apartment with sea view and shared-use pool?
Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 10 minuten wandelen van Kvarnergolf en Stadsplein van Krk. Ook Kathedraal van Maria-Hemelvaart en Frankopan Castle liggen op een kwartiertje wandelen.