Geheel appartement
Apartments Anita - Two bedroom apartment with balcony and Sea View
Fotogalerie voor Apartments Anita - Two bedroom apartment with balcony and Sea View





Geheel appartement
2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 6100 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Villa Oasis Cypress
Villa Oasis Cypress
- Zwembad
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Keuken
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 60894893161
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
BT_50931
Over deze buurt

Cavtat, Dubrovnik-Neretva County
In de buurt
- Haven van Cavtat11 min. wandelen - 1.0 km
- Huis van Bukovac en Galerie13 min. wandelen - 1.1 km
- Sint-Nicolaaskerk13 min. wandelen - 1.1 km
- Kerk van Onze Lieve Vrouwe van de Sneeuw18 min. wandelen - 1.5 km
- Beach Rat10 min. rijden - 1.9 km
Lokaal vervoer
- Dubrovnik (DBV) - 6 min. rijden
Restaurants
- Dalmatino14 min. wandelen
- Ivan14 min. wandelen
- La Boheme15 min. wandelen
- Leut Restaurant13 min. wandelen
- Pizzeria Desetka17 min. wandelen





