Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
GM Apartments 2 Bedrooms
Deze rookvrije villa heeft niet alleen een buitenzwembad, maar ook een wasserij en hulp bij uitstappen/tickets. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Deze villa heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een balkon of terras. Er zijn gemakken als een eetruimte en een zitruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een koelkast en een microgolfoven.
Elke kamer met airconditioning in deze villa is voorzien van gratis flessenwater en een gemeenschappelijke keuken. Elke kamer heeft een balkon of terras. Alle kamers hebben een eetruimte met bureaus. Je kunt gebruikmaken van een koelkast en een microgolfoven op de kamer.
Elke badkamer is voorzien van een douche, gratis toiletartikelen en een haardroger. In deze villa in Koh Samui is wifi gratis, met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen).
Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Toegang tot gemeenschappelijke keuken
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Buiten
Balkon/terras
Wasvoorzieningen
Wasserette
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Gratis mineraalwater
Hulp met excursies en tickets
Uitgelichte locatiekenmerken
In de bergen
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 09.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De lichten uitdoen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar, ophalen van sleutel
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
GM Apartments 2 Bedrooms Villa
GM Apartments 2 Bedrooms Koh Samui
GM Apartments 2 Bedrooms Villa Koh Samui
Over deze buurt
deze villa ligt in het stadscentrum en in de bergen in Koh Samui. Bangrak-pier en Nathon Pier zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Chaweng Beach en Chaweng Noi Beach. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Phetch Buncha Thai Boxing Stadium of Chaweng Thai Boxing Stadium. Bekijk onze reisgids voor Koh Samui
Beschikt GM Apartments 2 Bedrooms over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij GM Apartments 2 Bedrooms?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij GM Apartments 2 Bedrooms inchecken?
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij GM Apartments 2 Bedrooms uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat GM Apartments 2 Bedrooms?
Deze villa ligt in het centrum van Koh Samui, op 1,9 km van Bangkok Hospital Samui en op 2,5 km van Chaweng Beach. Ook Chaweng Lake en Phetch Buncha Thai Boxing Stadium liggen op 3 km afstand.