Geheel appartement

Apartment "Buchhaus Vier - Dachgeschoss" with Shared Terrace & Wi-Fi

Fotogalerie voor Apartment "Buchhaus Vier - Dachgeschoss" with Shared Terrace & Wi-Fi

Een hal met een houten deur, een kapstok en een klein kastje.
Een huis met twee verdiepingen, een bruin dak, een tuin en een weg erheen.
Een stenen pad dat naar een wit gebouw leidt, met een raam en een stenen muur.
Een trap met een metalen leuning, een raam met uitzicht op een gebouw en een verzameling boeken op de treden.
Een kamer met een televisie op een glazen voetstuk, houten meubels en een zichtbare deur naar een andere kamer.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment "Buchhaus Vier - Dachgeschoss" with Shared Terrace & Wi-Fi

  • Gelegen in Kirchenlamitz, is de vakantiewoning "Buchhaus Vier - Dachgeschoss" ideaal voor een ontspannen vakantie met uitzicht op het bos. De woning van 65 m² bestaat uit een woonkamer met een slaapbank voor 2 personen, een volledig uitgeruste keuken, 1 slaapkamer en 1 badkamer en is daarom geschikt voor 4 personen. Extra voorzieningen zijn Wi-Fi (geschikt voor videogesprekken) met een speciale werkruimte voor kantoor aan huis, een smart-tv met streamingdiensten, verwarming en kinderboeken en speelgoed. De accommodatie blijft aangenaam koel in de zomer. Een babybedje en een kinderstoel zijn ook beschikbaar.

    Het pand biedt een gemeenschappelijke buitenruimte met een tuin, een kinderzwembad, een open terras en barbecuefaciliteiten.

    Het pand ligt op slechts een klein eindje lopen van een speeltuin, het Naturfreundehaus café en openbaar vervoer.

    Alleen kort parkeren is mogelijk op het terrein; gratis parkeren is mogelijk 20 m verderop aan de rand van het bos.

    Gezinnen met kinderen zijn welkom.

    Maximaal 2 honden zijn toegestaan tegen betaling (een bewijs van aansprakelijkheidsverzekering is vereist). Laat ze alstublieft niet alleen in de accommodatie en houd ze uit de buurt van de bedden (neem uw eigen dekens mee).

    Roken is niet toegestaan in deze accommodatie.

    Een fles water en koffie zijn ter plaatse aanwezig.

    De accommodatie moet schoon en netjes worden achtergelaten. Vergeet niet de afvalbakken te legen en de barbecue schoon te maken.

    Deze accommodatie heeft richtlijnen om gasten te helpen met het correct scheiden van afval.

    Deze accommodatie heeft licht- en waterbesparende functies.

    Vul na het boeken het Holidu contactformulier dat je per e-mail wordt toegestuurd volledig in, inclusief je adres. Dit zal de gastheer helpen om je verblijf zo goed mogelijk voor te bereiden.

    - Huisdieren toegestaan betaling 10,00 € per huisdier per nacht

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Kirchenlamitz. Bezoek culturele hoogtepunten Oberfränkisches Bauernhofmuseum Kleinlosnitz en Fichtelgebirgs Museum. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Ochsenkopf - Bischofsgrun - Fleckl Skigebied en Kabinen Nord Ski Lift. Ochsenkopf Alpine Coaster en Greifvogelpark Falknerei Katharinenberg zijn ook een bezoek waard. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals rotsklimmen, wandelen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Kirchenlamitz
Meer appartementen in Kirchenlamitz
Kaart
Kirchenlamitz

In de buurt

  • Een kalm meer met weerspiegelingen van bomen en wolken, omgeven door groen en een gebouw in de verte.
    Ohře
    6 min. rijden - 7.2 km
  • MSC Marktleuthen Verkehrsübungsplatz
    13 min. rijden - 10.1 km
  • Großer Waldstein
    13 min. rijden - 11.5 km
  • Erika-Fuchs-Haus - Museum voor Strip- en Taal Kunst
    14 min. rijden - 12.4 km
  • Fichtelgebirgs Museum
    18 min. rijden - 22.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Kirchenlamitz East - 7 min. rijden

Restaurants

  • Fichtelrad Café
    13 min. rijden
  • Gasthaus Egertal
    7 min. rijden
  • Sportheim Förbau
    13 min. rijden
  • Sea Beach Coffee
    13 min. rijden
  • Dominikaner
    12 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment "Buchhaus Vier - Dachgeschoss" with Shared Terrace & Wi-Fi?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoe laat kan ik bij Apartment "Buchhaus Vier - Dachgeschoss" with Shared Terrace & Wi-Fi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment "Buchhaus Vier - Dachgeschoss" with Shared Terrace & Wi-Fi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment "Buchhaus Vier - Dachgeschoss" with Shared Terrace & Wi-Fi?

Dit appartement in Kirchenlamitz ligt op 15 km afstand van MSC Marktleuthen Verkehrsübungsplatz, Ohře en Großer Waldstein. Ook Erika-Fuchs-House - Museum for Comic and Language Art en Aussichtspavillon Schüssel liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen

9,6

Uitzonderlijk