Geheel appartement·Particuliere eigenaar

2-room apartment near the beach

Fotogalerie voor 2-room apartment near the beach

Interieur
Privékeuken
Dineren
Kamer
Een gang met een kapstok, een deur en een witte stoel.

Beoordelingen

8,2 op 10 –
Zeer goed

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 442 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

2-room apartment near the beach

  • Dit optimaal ontworpen en smaakvol ingerichte tweekamerappartement bevindt zich op de 1e verdieping van een appartementengebouw en werd in september 2019 volledig gerenoveerd en de badkamer werd gerenoveerd.
    De woonruimte van ca. 42 m² is verdeeld in een woonkamer, slaapkamer, ruime keuken, hal en een badkamer met douche.

    Het strand van Prieser ligt op loopafstand. Ontspannen zonnebaden is hier mogelijk.

    Alle kamers zijn volledig in lichtgrijs geschilderd. Verder hoort een kelder bij het appartement.
    In het appartement is er een nieuwe ingerichte keuken met vaatwasser, inductie kookplaat en koelkast met een groot vriesvak.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Kitchenette
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte

Entertainment

  • Spellen
  • Tv met kabel-/satellietzenders

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan het water
  • Dicht bij de baai
  • Dicht bij de jachthaven
  • Dicht bij de oceaan
  • Dicht bij een spa
  • Dicht bij een ziekenhuis

Dingen om te doen

  • Casino in de buurt
  • Fietsmogelijkheid in de buurt
  • Golfbaan in de buurt
  • Kajakken in de buurt
  • Motorbootverhuur in de buurt
  • Natuurwandelingen in de buurt
  • Scubaduiken in de buurt
  • Snorkelen in de buurt
  • Surfen/bodyboarden in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Vogelspotten in de buurt
  • Walvissen spotten in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt
  • Waterskiën in de buurt
  • Windsurfen in de buurt
  • Zeilen in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser

Algemeen

  • Unitgrootte: 42 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Over deze buurt

dit appartement bevindt zich in Pries - Friedrichsort, een wijk in Kiel, en ligt aan het water. Bezoek culturele hoogtepunten Schauspielhaus Kiel en Zoologisches Museum. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Holstenstraße en Alter Markt. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Holstein-Stadion of Wunderino-Arena. Kies voor waterpret zoals kajakken of duiken of beleef avonturen zoals wandelen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Kiel
Meer appartementen in Kiel
Kaart
Pries - Friedrichsort, Schleswig-Holstein

In de buurt

  • Een haven met verschillende boten afgemeerd, een cruiseschip op de achtergrond en een brug met aanduiding B6.
    Kieler Förde
    1 min. wandelen - 0.2 km
  • Een cruiseschip op kalm water, met mensen aan de kust en een zeilboot in de verte.
    Laboe Strand
    32 min. rijden - 5.5 km
  • Wunderino-Arena
    15 min. rijden - 11.6 km
  • Designer Outlet Neumünster
    40 min. rijden - 60.1 km
  • Marine-Ehrenmal
    45 min. rijden - 35.4 km

Lokaal vervoer

  • Bahnhof Kronshagen - 10 min. rijden
  • Luchthaven van Lübeck (LBC), Duitsland - 92 min. rijden

Restaurants

  • Zantopps Sommerhaus
    27 min. rijden
  • Gaumenschmaus
    8 min. rijden
  • Eis Neitsch
    17 min. wandelen
  • Döner Treff Schilksee
    7 min. rijden
  • Sri-Thai
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 2-room apartment near the beach?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 2-room apartment near the beach inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 2-room apartment near the beach uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat 2-room apartment near the beach?

Dit appartement in Pries - Friedrichsort bevindt zich op enkele stappen van Kieler Förde en op 5 km van Schröderstrand en Noord-Oostzeekanaal. Ook Leuchtturm Friedrichsort en Hundestrand Falckenstein liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen

8,2

Zeer goed