Lomé (LFW-Gnassingbe Eyadema Intl.) - 98 min. rijden
Over deze accommodatie
Agblor lodge
Hoogtepunten van de accommodatie
Bij Agblor lodge zijn er de volgende voorzieningen: gratis ontbijt voor onderweg, dagelijks een gratis receptie en een koffiebar/café. Ga uiteten bij een van de 3 restaurants ter plaatse. Gratis wifi in de kamer, een speeltuin en een droogkuis/wasserijservice zijn beschikbaar voor alle gasten.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Gratis kranten, een 24-uurs receptie en rookvrije accommodatie
Bagageopslagruimte en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Agblor lodge hebben veel comfort dankzij open haarden en vloerwarming, bovenop leuke voordelen zoals airconditioning en aparte zitruimtes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
De gratis wifi op de kamer is beperkt tot 2 apparaten
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis afhaalontbijt beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.30 uur
3 restaurants
Dagelijks gratis welkomstreceptie
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Speeltuin
Gezinsvriendelijk
Snackbar/delicatessenwinkel
Speeltuin
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Aangepast bad
Geen lift
Handdouche
Handgreep in de douche
Luisterhulpmiddelen
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Badkamer
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv
Meer
Airconditioning
Apart zitgedeelte
Bureau
Open haard
Toegang via buitengalerij
Vloerverwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 12.30 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 12.00 uur te arriveren.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van USD 20 per huisdier, per dag, naast een borgsom van USD 10 per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Borgsom voor huisdieren: USD 10 per dag
Toeslag voor huisdieren: USD 20 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Wastoeslag: USD 5 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Gratis wifi op de kamer is beschikbaar, maar er geldt een toestellimiet van maximum 2.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Agblor lodge?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een borgsom van USD 10 per dag en een toeslag van USD 20 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel berekent Agblor lodge voor parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Agblor lodge inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 12.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Agblor lodge uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Agblor lodge?
Dit hotel in Keta ligt op 5 km van Fort Prinzenstein en op 52 km afstand van Strand van Lomé en Musée national du Togo. Ook Grand Marché en Onafhankelijkheidsmonument liggen op 52 km afstand.
Als ik mijn reservering voor Agblor lodge annuleer, krijg ik dan mijn geld terug?
Ja, Agblor lodge biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan, omdat flexibiliteit belangrijk is! Raadpleeg het annuleringsbeleid van Agblor lodge op onze site voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of vereisten.