Villa Bincila is a six-bedroom holiday home with a private pool. It is located in the quiet village of Kaštelir, near Poreč. Villa Bincila has a fully fenced yard.
The outdoor area of the house offers a private pool with 10 deckchairs, a barbecue, and a covered terrace.
Out of a total of 6 bedrooms, 4 bedrooms are air-conditioned.
Out of a total of 5 bathrooms, 4 bathrooms are equipped with a shower, toilet, and sink. 1 bathroom has a bathtub, toilet, and sink. There is also a toilet in the house.
In the fully equipped kitchen, there is also a table where 12 people can comfortably dine, located next to the fireplace.
The living room has a corner sofa and satellite TV.
From the living room, there is access to the terrace, which contains a large table for 12 people and a smaller coffee table with four chairs.
The house is equipped with 5 air conditioners, a washing machine, WiFi, underfloor heating, and central heating.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Strandstoelen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Privézwembad
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
6 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
5,5 badkamers
Bad of douche
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Woonruimtes
Eettafel
Open haard
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Balkon
Barbecue
Omheinde tuin
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Tot 999 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Schoon beddengoed (op verzoek)
Strijkijzer/strijkplank
Wisselen van handdoeken op verzoek
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de jachthaven
Dicht bij de zee
Dingen om te doen
Fietsenopslag
Parkeerplaats voor fietsen
Basketballen in de buurt
Ecotours in de buurt
Fietsmogelijkheid in de buurt
Golfbaan in de buurt
Jetskiën in de buurt
Motorbootverhuur in de buurt
Paardrijden in de buurt
Scubaduiken in de buurt
Snorkelen in de buurt
Surfen/bodyboarden in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Vogelspotten in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Zeilen in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Algemeen
Fietsenopslag
Geen frisdrank in plastic flessen
Geen plastic rietjes
Geen plastic roerstaafjes
Geen water in plastic flessen
Handdoeken (verschoond op verzoek)
Herbruikbaar tafelgerei
Herbruikbare kopjes
Ledverlichting op bepaalde plaatsen
Parkeerplaats voor fietsen
Recycling
Rietjes van een ander materiaal dan plastic beschikbaar
Roerstaafjes van een ander materiaal dan plastic beschikbaar
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
Refundable damage deposit paid in cash = 300 EUR / Rückzahlbare Kaution in bar bezahlt = 300 EUR
2 dogs maximum, 10 EUR / night per 1 dog
Paid in cash at check-in
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal (tot 999 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie HR82230239494
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
deze villa ligt vlak bij een waterpark en vlak bij het strand in Kaštelir-Labinci. Bezoek Cossetto Wijnmakerij en OHwines als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Bisschoppelijk Complex van de Eufrasiusbasiliek en Baredine-grot. Aqua Golf Porec en Aquacolors Poreč zijn ook een bezoek waard. Ga voor waterpret zoals jetskiën en duiken. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals een ecotour volgen en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Kaštelir-Labinci
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 999 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa Bincila inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Bincila uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Bincila?
Deze villa ligt bij de zee, op 1,5 km van Cossetto Wijnmakerij en op 5 km afstand van OHwines en Baredine-grot. Ook Špadići-strand en Lanterna-strand liggen op 15 km afstand.